Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, jobban kívántok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, jobban kívántok egy nőt szexi fehérneműben, mint egy sima szettben?

Figyelt kérdés

Ma egyik barátnőm felhozta ezt a témát, szerint a férfiakat nem érdekli, milyen fehérnemű van rajtuk, úgyis lekerül róluk. Én viszont úgy gondolom, van értelme beruházni egy szexi csipkés szettre, mert kívánatosabbá teszi a nőt.

Mi az igazság? Mennyire számít a "csomagolás"? :)


2013. máj. 9. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
bizony számít
2013. máj. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen!Sokat számít a fehérnemű
2013. máj. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bizony nem számít - akit kívánok, azt kívánom egy fehér pólóban és egy sima, teljesen hétköznapi bugyiban is. Akit meg nem, az meg vehet fel bármit.


De biztos öreg vagyok már, azért van így.

2013. máj. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Néha nem árt egy kis változatosság. Ha a párod megleped egy szexi cuccal valamelyik este, biztos, hogy nem fog ellenkezni. :)


De összességében, ha igazán szeret valaki, mindegy, mi van a másikon, az nem számít neki. Ne hogy már egy bugyi miatt szakítson egy pár. :D

2013. máj. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én igen! :)
2013. máj. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!