Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Szeptember óta van a főiskolán egy jóbarátom, egy kőalkesz csaj, aki rendesen elcseszte az életét, rengeteget költ piára, cigire, lop, csal, hazudozik mindenkinek, tarhál állandó jelleggel.

Figyelt kérdés

Hogy miért a barátom? szeretek vele lenni, többnyire jól megértjük egymást. Egész addig nincs is vele baj, amig nem kéreget. A múltkor már mondtam neki, hogyha nem hagyja abba a lejmolást, akkor felejtsen el. Erre meghúzta magát és egészen idáig többé-kevésbé rendben mentek a dolgok.

Tegnap azonban hajnal ötkor részegen berontott a koliszobámba és míg én félálomban kászálódtam meglopott. párezer forintot és egy doboz cigit vitt el. Mikor rájöttem már kislisszolt. Másnap találkoztunk és felelősségre vontam, hogy hogy a ****-ba képzelte ezt, ő pedig csodálkozva nézett rám: mit? mondtam hogy meglopott, azt mondta olyan részeg volt hogy nem emlékszik rá és hogy nagyon sajnálja stb. Erősen kamu a dolog, el is küldtem. De ő jött utánam, olyan mintha zaklatna, tiszta szánalmas. a térdein csúszva könyörög bocsánatért. Kb senkije nincs mert rajtam kívül más nemigen viseli el, oké, a pasik megdugják de a gondolataira rajtam kívül más nemigen kíváncsi.


2009. máj. 20. 19:24
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Hagyd a fenébe, semmi jó nem származik ebből a "barátságból". Talán ha magára marad, akkor megpróbál változtatni az életén.
2009. máj. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Szia!

Szerintem egy barátsághoz nem elég az, hogy szeretsz vele lenni, meg hogy jó arc. Amit leírtál, az nagyon nagy okot ad arra, hogy leépítsd a "barátságotokat". Ha lenne valami hatalmas gondod, bajod, akkor is számíthatnál rá, akár részegen, akár józanon? Mert nem hinném. Az ilyen embernek csak önmaga, és a függősége a fontos. Nem a semmiért nem kedveli senki a társaságát.

Véletlen nem Anitának hívják a csajt?:)

2009. máj. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is voltam hasonló helyzetben, nem sokkal volt más. A kapcsolat megszakadt, ő semmit nem változott azóta sem. Sajnálom, de ha sokáig így marad, engem is tönkretett volna, mert nagyon szeret(t)em.
2009. máj. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
11%
és te fiú vagy?
2009. máj. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

gondolom nem sokára kibukik a főiskoláról is

amig nem akar leszokni, addig nem fog sajnos, elsősorban rajta múlik az egész

ne hagyd, hogy kihasználjon.

2009. máj. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
lány vagyok.
2009. máj. 20. 20:17
 7/10 A kérdező kommentje:
a második kommentelőhöz... miből gondolod? talán csak egybeesés de tényleg így hívják.
2009. máj. 20. 21:50
 8/10 anonim ***** válasza:
egy ismerősömre teljesen ráillik a sztori.. lehet az ő az :) második voltam.
2009. máj. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
31%
szoktasd át a piárol a fűre! akkor legalább normálisnak és ultralazának fog tűnni! én is szívok inkább, mint hogy piáljak! az igen gáz ha valaki alkesz!
2009. máj. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

NE szoktasd rá a fűre! Nem prűdségből mondom, hanem csak azért, mert nem hiszem, hogy ez a lány mentálisan teljesen ép, és rendben van magával. Beteg ember pedig ne szívjon, de ne is igyon! Belebolondulhat, ha rászokik, aztán tartós füvezés után "visszakerül" a valóságba. Ez nem más, mint menekülés.

Pszichiáter kéne neki, de nagyon nehéz helyzet, mert nyilván meg van győződve róla, hogy semmi baja.

2009. máj. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!