Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnátok olyannal aki szénné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyannal aki szénné van varrva? Nem csak egy cuki tetkó, hanem úgy tényleg megvan firkálva rendesen. Akár csaj, akár srác.

Figyelt kérdés
Nem magam miatt kérdezem, csak gondoltam feldobom a témát.

2013. máj. 10. 02:06
1 2
 11/19 ivilicious ***** válasza:
hát nem tudom..egy-kettő szexi,de,ha szanaszét van varrva,nekem olyan jellemtelen embernek hat,nem tudom miért
2013. máj. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Mondjuk az se mindegy, hogy milyen tetkó. Legyen értelme és stílusa. Nem ilyen nonfig csak azért mert legyen valami és pont arra bökött rá a katalógusban..
2013. máj. 10. 13:28
 13/19 anonim ***** válasza:
nem kizárt dolog, de utálom a tetkókat!
2013. máj. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Pretty_Fighter ***** válasza:
Igen,tetszik.Csak az arcán ne legyen.:)
2013. máj. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Milyen diplomára gyúrsz, kérdező?
2013. máj. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én és a párom is "szénné vagyunk varrva". Emiatt keltettük fel egymásban az érdeklődést legelőször, mind2en kifejezetten szeretjük ezt a stílust :)
2013. máj. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Of corse !! Annál is inkább, mivel nekem is van egy "kevés" és kimondottan szexisnek találom másokon is. Ja, én bisex srác Szolnok ;o)
2013. máj. 15. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
6. kérdező az Rick Genest:) és eléggé adja:DD
2013. máj. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 SzilKa ***** válasza:

Az en ferjem is kezd szetvarrott lenni, pedig amikor anno megismerkedtunk, meg nem volt tetovalasa. Viszont en rajta tanultam meg tetovalni es azota par kollega is diszitette mar a boret :)

Egyebkent ugy gondolom, hogy a szerelem nem tetovalas fuggo.


Egy tetovalo

2013. máj. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!