Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire lehet olyankor gondolni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire lehet olyankor gondolni, ha a srácnak a baráti körébe olyan emberek vannak, akik lenézik a másikat?

Figyelt kérdés

ő is lány,én is lány vagyok.

Tetszett egy srác, de olyan lány haverjai vannak,akik lenézik a másikat. pl:

-Mit nézel?

-Csúnya vagy!

-Úristen,hogy néz ki...

Röhögnek, sikítva mint valami értelmi fogyatékos :D

Ezek szerint a srác is pont ezt 'értékeli'?

Teljesen felesleges lenne minden, annyira ellentétje vagyok:):D


2013. máj. 10. 16:06
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

:) Megmosolyogtam közben az egész történetet,arra írtam vigyorgófejet.

Hogy mennyire szánalmas pl: visítani mint egy nem beszámítható . . .

:) erre írtam csak,hogy az ember,mennyire könnyen tud valakiben ennyire csalódni:) Valóban 'viccesnek' gondolom:)

2013. máj. 10. 16:22
 2/11 anonim ***** válasza:

Én őszintén szólva nem értem a kérdést sem egyáltalán.

Most srác, vagy lányok, és kit néznek le, vagy mi van!?!?

2013. máj. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, többszöri átolvasás után, hogy a nőnemű kérdezőnem tetszik egy pasi, akinek ilyen nőnemű barátai vannak...


Hát... erre mondják, hogy madarat tolláról.

2013. máj. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Harmadik szépen kivette:D

Igen tetszik egy srác,és lány barátai is vannak, akik ilyen utolsó szánalmas köcsögök:D.

Tisztelet a kivétel.:)

Nekem is egyből az fordult meg a fejemben,hogyha ilyennek közt érzi jól magát,milyen lehet ő...

Tudni sem akarom:D

2013. máj. 10. 16:40
 5/11 anonim ***** válasza:

Én értem a kérdést azt hiszem,de javíts ki kérdező,ha nem jól mondom.Szóval a kérdező lány.Tetszik neki egy fiú akinek olyan baráti köre van akik lenézik az embert.A kérdező meg pont ellentétje azoknak a lányoknak.

A kérdezőnek:Valószínűleg igen,úgymond ezt értékeli,mert azért barátságban hasonló értékrendű emberek szoktak lenni egymással.

2013. máj. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
Hogyan lehetsz te ezek ellentéte, amikor nem tudsz egy normális mondatot leírni úgy, hogy ne vigyorogj közben? Nem veszed észre, hogy nem csak velük van gáz?
2013. máj. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti:

Köszönöm,valóban szépen kiemelted a lényeget, és ezért írtam azt,hogy félreismertem nagyon.


Utolsó kettő: Nagy szavak azért így ismeretlenül.

Fentebb írtam,hogy azért van a sok nevetősfej,mert már 'nevetségesnek' tartom,hogy ennyire félreértettem egy embert,vagy leginkább félreismertem. Nem ilyennek tűnt.

Köcsög?Köszönöm,megtisztelő. Miért is?

2013. máj. 10. 19:21
 8/11 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti-előtti*
2013. máj. 10. 19:21
 9/11 A kérdező kommentje:

De nem a köcsög a megfelelő szó.

Primitív, gyerekes,felszínes inkább így.

Aki hangosan vihog,ha elmegy mellette valaki,hogy 'b*zd+ de csúnyaa'...

2013. máj. 10. 19:23
 10/11 anonim ***** válasza:

Akkor is egy értelmetlen zagyvaság az egész.

Ha a gondolataid is ennyire "összeszedettek", akkor lesznek még problémáid...

2013. máj. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!