Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert nem fogja fel hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem fogja fel hogy nincs eselye nalam? Miert tapadtok ennyire fiuk?

Figyelt kérdés
Fb.n mar kb januartol irogat egy pasi hogy talizzunk direkt lemondom mindet ,meg megmondtam hogy en talizgatok egy pasival es nekem o kell..de akkoris mindennap ujra kezdi elorol hogy mikor tali-.- egy varosban lakunk szerencsere osszefutni nemszoktunk..nemvagyok egy bunko lany direkt nem oltogatom de mar elegem van.
2013. máj. 10. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk, ha már facen éled az életed egy részét, kiírhatnád egy fiú haveroddal poénból, hogy kapcsolatban. Hátha leszállna :)
2013. máj. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
töröld az ismerősei közül a cseten meg tiltsd le, az üzeneteire meg ne válaszolj Abból majd érteni fog.
2013. máj. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem ott elem de mar voltam kapcsba akkoris irogatott.de nem o az egyetlen szerintem a pasik fogyatekosak
2013. máj. 10. 18:40
 4/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk neked sincs sok eszed, ha zavar miért nem tiltod le?
2013. máj. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen a bókot, nem is tudtam, hogy fogyatékos vagyok. De biztos neked van igazad. Mindenesetre ha ez egy kicsit megnyugtat, biztos hogy soha nem írnék rád sehol...
2013. máj. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szerintem meg ba*zd szájba a ku*rva anyád te beképzelt kis lo*tyó!

ha ennyire zavar tiltsd le te iq 0! akkor nem kell kiírni a kérdést és általnosítani...

2013. máj. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
idegbeteg.
2013. máj. 10. 22:25
 8/8 anonim ***** válasza:

kérdező ki idegbeteg vagy sem-töl függetlenül,



!!TILTSD LE!! ugyan már kérdező ne szórakozzál már, képzeld ez nem bunkósság ha letiltod miután végeláthatatlan ideje zaklat! HA NEM TESZED! akkor meg te ezt élvezed, és ennyi,


Mondogatod, jaaj nekem ez nagyon nem jön be de közbe a full ellenkezőjét csinálod, szóval tiltsd le és ennyi

2013. máj. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!