Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakinek elmondom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek elmondom a szerelmi titkát a barátnőimnek mert oket is erinti es aztan kiderul h a titkot csak en tudtam elmondjam az illetőnek h a titkát elarultam?

Figyelt kérdés
Iszonyat buntudatom van:'(

2013. máj. 10. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
kizárásos alapon ő is rájött már, hogy te voltál a hunyó.
2013. máj. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ennek fuss neki még egyszer! Valahogy nem értem, vagy csak összezavarodtam. Kinek a titka, Kinek mondtad el, és kinek mondanád el, hogy elmondtad a titkot és az titok?
2013. máj. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gondolom ilyen 14 év körüli lehetsz...
2013. máj. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Valaki elàrulta a szerelmi titkàt amit en tovàbb adtam a baràtnőimnek.semmi bűntudatom nem volt de aztàn a az illeto mondta h csak en tudom a titkàt.vagyis csak nekem mondta el.erre bezzeg nagyon buntudatom lett amiert tovabb adtam a baràtnőimnek.nem tud arrol h elmondtam.es a kérdés szerintetek beismerjem neki h elàrultam a titkàt vagy ne mondjak rolla semmit neki??
2013. máj. 10. 19:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Ismered az írásjeleket? (,.?! stb...) Jó lenne, mert teljesen érthetetlen ez a tagolatlan szar, amit írsz!
2013. máj. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat az irás miatt de telorol vagyok és nem direkt irom el.ha valaki akar vàlaszt adni és nem érti mit irtam akkor irja ki es leìrom ujbol
2013. máj. 10. 20:11
 7/7 anonim ***** válasza:

"Valaki elàrulta a szerelmi titkàt"

Itt hibázott az a valaki... elmondhatod neki, meg kérj bocsánatot!

2013. máj. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!