Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek elmondjam hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elmondjam hogy szeretem? Többi lent

Figyelt kérdés
Hetek óta tetszik egy lány (osztálytársam). Egyféle lakunk mindig hazakisérem. Év elején is együtt mentünk néha de az nem tetszett neki. Hetek óta közel kerültünk egymáshoz. FB-n és az osztályban is sokat beszélgetünk. Elhívott cigizni is kettesben. Azt is tudom hogy az osztályból tetszik neki valaki.

#Hskxhx
2013. máj. 1. 16:28
 1/10 anonim ***** válasza:

ELhívott cigizni?

Ő az embered, sose ereszd (OMG)

2013. máj. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia! lehet hogy tudok segíteni:) Hány éves vagy te és hány éves a lány? hasonló az izlésetek bizonyos dolgokban?
2013. máj. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mindketten 14 vagyunk. Együtt szoktunk menni suliba és ő szokott várni engem. Rengeteg dolgot tudunk egymásról emiatt a két hét beszélgetés miatt. És ő mondta hogy örül hogy ennyire közepén kerültünk egymáshoz
2013. máj. 1. 16:50
 4/10 anonim ***** válasza:

#1

Az attól függ, adott-e neki cigit :D

2013. máj. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Adott. És én is visszahívtam másnap
2013. máj. 1. 16:59
 6/10 anonim ***** válasza:
Postáztátok? Mert az más fénybe helyezi az egészet. ;)
2013. máj. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mit postáztunk?
2013. máj. 1. 18:20
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát a cigit. Ketten szivtatok egyet. Ez errefelé egy szleng.
2013. máj. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha azt mondta örül, az jó jel! Nem azt mondom hogy bízd el magad, de szerintem mondd el neki, nincs mit veszítened. A lányok szeretik a tökös srácokat akik bevalljál az érzéseiket(Tudom mert lány vagyok)
2013. máj. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
és milyen körülmények között mondjam el neki és hogy?
2013. máj. 2. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!