Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiúbaráttal vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiúbaráttal vagyok, akkor nem fog kezdeményezni más srác nálam?

Figyelt kérdés

Én egy falucskában lakok, és itt sajnos nem ismerek senkit. Azaz ismerem a korombelieket, de sosem váltottam velük többet pár mondatnál, csak köszönőviszonyban vagyunk. Szeretnék ismerkedni az itteniekkel, főleg a fiúkkal, mert van 1-2 nagyon helyes srác, akik nyitottak felém, de sosincs alkalmunk beszélgetni, mert ugye én egyedül nem járok el sehova, így nem találkozunk... Arra gondoltam hogy elhívom egy fiúhaveromat (ő nem itt lakok) és lemegyünk iszogatni a helyi sörözőbe (az itteni fiatalok gyülekezőhelye:D), vagy csak kimegyünk sétálgatni, focizgatni a falu "központjába". Így lenne esély ismerkedni másokkal. Szerintetek a fiúk így is oda jönnének hozzám, hozzánk beszélgetni? Mert azt tudom, h ha egyedül vagyok, akkor odajönnek, flörtölnek velem, tehát egyértelmű a szimpátia, csak alkalom nincs az ismerkedésre. :( Jobb lenne, ha barátnőt tudnék hívni, de nincs olyan barátnőm aki ráér mostanában (vizsgák,suli,és messze is laknak). Vagy lenne más módja az ismerkedésnek?

20/L


2013. máj. 10. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg kevesebben fognak így odamenni.
2013. máj. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Leghülyébb ötlet. Fonó nincs? Kerítőnyanyák nincsenek? Ha nincs, akkor végy egy nagy bátorságot, és menj el abba a kocsmába egyedül, és beszélgess a capossal, csaposcsajjal. Legközelebb már több merszed lesz, és fel fognak rád figyelni, vagy beállsz te is flipperezni.
2013. máj. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jobb ha egyedül mész.
2013. máj. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!