Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy sok srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy sok srác megfordul utánam, de mégsem mernek kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Én átlagosnak tartom magam, sokan szépnek, de kicsit önbizalomhiányom van.Sokszor észreveszem mostanában hogy megnéznek, sokszor elég feltűnően, de mégsem mernek kezdeményezni, ha mégis akkor csak az nem aki igazán érdekel.Ti miért nem kezdeményeztek ha bejön valaki?

L18


2010. márc. 2. 15:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
pedig ha nem mernek kezdeményezni, akkor tuti csúnya vagy. kép?
2010. márc. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hát azért az ember úton-útfélen nem szólíthat le mindenkit.
2010. márc. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Lehet taknyos az arcod, v kócos vagy...
2010. márc. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
9%
szerintem a segged jó a fejed meg ocsmány húzzá zsacskót a fejedre máris jobb lesz a helyzet
2010. márc. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nézd!

Az én véleményem az, hogy az udvarlás mint olyan már sajnos megszűnt!

Én tipikusan az a pasi vagyok aki szeret(ne) udvarolni, de már bele fáradt, és bele törődött, szóval lesz ami lesz.

Már nem keresem, és nem próbálkozom. (Hozzáteszem görcsös sosem voltam, inkább lazább felfogású)


A női oldal sajnos olyan, hogy ha "udvarlást kap" akkor "mi a francot akar ez pofát vág"

A férfi oldal meg már nem is kezdeményez mert büszke, és "majd ha akar valamit oda jön"


Szal erről ennyit! Mind két oldal hibás!!!

2010. márc. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

velem is pont ez a helyzet :(

én úgy vettem észre / hallottam vissza h a legtöbben a szép lányoknál olyasmikért nem próbálkoznak mint pl h 'úgyse én kellek egy ilyen csajnak' vagy 'tuti kihasználja az adottságait és nem az a hűséges fajta'

próbálj meg feltünőbben jelezni a kiszemeltednek :)

de úgyis jön majd egy olyan fiú aki belédszeret és nem ereszt,csak győzd kivárni. sok sikert :)

2010. márc. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Egyszerűen a mai lányok iszonyú egoisták,fenn hordják az orrukat,kiprovokálják hogy hagyjuk békén őket!Ez van!Sajnálom!
2010. márc. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Képet biztos nem rakok fel.De az tuti hogy nem vagyok csúnya magamat átlagosnak tartom, de önbizalom hiányos vagyok.Mások szépnek tartanak.
2010. márc. 2. 16:45
 9/15 A kérdező kommentje:
Igényes is vagyok, különben meg sem fordulnának utánam.Én igényelném a romantikát mert romantikus lélek vagyok, de ez sajnos kihalt már.
2010. márc. 2. 16:46
 10/15 anonim ***** válasza:

Kihalt? Nem igaz. Egyáltalán nem halt ki. Itt vagyok 16 évesen, és én is olyan romantikus fajta vagyok. Viszont úgy veszem észre, hogy nincs rá szükség.


Meg, ha rá is veszem magamat, hogy odamenjek egy lányhoz, ne adj Isten írok neki, mivel nem csak annyit írok, hogy szép vagy stb., hanem hajlamos vagyok többet írni a kelleténél, vagy valami frappánsat mondani, /gyönyörű szemed fénye vonzott ide, mint méhet a virág. :D/ megijednek szerintem. :D Hogy mit akar ez a beteg állat... :D Pluszban haverjaim is jó arcok. Mondták, hogy így nem szerzek barátnőt, mert nincs rá igény... Hát puszi. :)


16/F

2010. márc. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!