Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arrol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arrol hogyha egy lány szeretethiány miatt szexel egy pasival?

Figyelt kérdés
Igen rolam van szo.
2013. máj. 10. 21:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ugyanaz, mint Csernusnak...az ilyet úgy hívják, hogy "szeretetkurv@". Bocs, idéztem. Olvasd el tőle A nő c. könyvet, hátha észhez térsz.

24L

2013. máj. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nálad a szeretet hiány a szexet jelenti? :D
2013. máj. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen voltam... aztán rájöttem, hogy semmire sem vezet.
2013. máj. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Bocs ha kicsit nyers leszek, nem bántásból mondom. De vegyél már erőt magadon. Ne azért szexelj mert nem kapsz elég szeretetet. Azért szexelj mert kívánod vagy szerelemből vagy mert testileg kívánod. Attól nem lesz neked jobb ha túl vagy egy meneten.

23/F

2013. máj. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egyenes úton van az üzletasszonyi pályán. Még nem az, de van érzéke hozzá.
2013. máj. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Semmi kifogásolhatót nem látok benne. A szex az mindenhogy szex.
2013. máj. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Velem is szexelhetnél, én is szeretethiányos vagyok! :S


20f

2013. máj. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

koszi a valaszokat

#2 nem feltetlen inkabb maga a csok,osszebujas hogy valaki kenyeztet a szex egy plusz elvezet

2013. máj. 10. 21:53
 9/13 anonim ***** válasza:
tegyük fel, hogy velem szexelne egy csaj a szeretethiánya miatt akkor nem szólnék semmit! alapvetően mi lenne ezzel a baj? neked jó, mert ugye mindenki szeret szexelni plusz a szeretethiányodon is segít. a srácnak is jó! ergó mindenki csak jól jár!!
2013. máj. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem jó orvosság, azért, mert érzelmileg instabil vagy; szóval nincs meg a határozott "csak szex és más semmi!".


Szóval simán még szerelmes is lehetsz, mert félreérted a gesztusait, és ha ő nemet mond, hát az még mélyebbre rúg.

2013. máj. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!