Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez vajon mi lehet? (részletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez vajon mi lehet? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Ma utaztam vonaton az osztálytársaimmal és négyesbe ültünk és a melletünk ülő négyesbe volt 4 fiú. :) az egyik nagyon megtetszett , de nem magyar volt, hanem német. Mikor leszáltunk minket néztek , és rólunk beszéltek. Mikor mentünk hazafelé hát kikbe botlottunk bele csak nem azokba a fiúkba?! a srác aki tetszett szembe ült velem és sokszor nézett engem. szólt a haverjának és ő meg hátranézett rám . Vajon miért csinálták? Jelenthet ez valamit? (pl hogy bejöttem neki? ) Nagyon tetszik és hiányzik! Lehet hogy ez így furán hangzik , de így van! Még a nevét sem tudom de áá annyira megtetszett hogy azt nemtudom elmondani . Nagyon hiányzik. Nem lakik tőlem messze, csak nem ebbe az országba. Kérlek segítsetek ! Annyira hiányzik, pedig nem is ismerem! :(

2013. máj. 10. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Majd kinövöd
2013. máj. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fellángolás. Fél év múlva nem is fogsz rá emlékezni.
2013. máj. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt régebben hasonló, de egy hét után nem is törődtem vele. Meg szerintem nem is igazán tudnál mit tenni. Eléggé messze lakik, csak tetszettél nekik, ennyi, de nem hiszem, hogy ennek van jövője. Am hány éves vagy?
2013. máj. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Am hány éves vagy?"


Nem nehéz kitalálni.Olyan 12 lehet

2013. máj. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is kb. erre gondoltam. Csak azért jó lenne tudni.
2013. máj. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
15 vagyok !! A fiú kb 16
2013. máj. 10. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!