Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit érzek pontosan a srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érzek pontosan a srác iránt? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

sziasztok. :)

van a suliban egy srác egy osztállyal felettem jár , még az emelet is más ahol vagyunk így egy héten jó ha látom 3× az is "futó alkalom".

Bnőim szerintem nem annyira helyes, de nekem nagyon tetszik, van benne vmi markáns, férfias ami vonzz nagyon, izmos de nem az agyon kigyúrt, mintha nem kondizástól hanem rendes munkából lenne, ráadásul nem úgy öltözik mint a cica menő fiúk, hanem tök normálisan, és kettő haverját ismerem azok tök normálisak.

Persze őket sem annyira csak az egyik haverja benne van egy sulis programban, a másikkal régebben chateltem de megszűnt ez a kapcsolat.

Egyik bnőm osztálytársa, nem barátok de néha beszélnek annyira ha a srác elkéri a leckét. A bnőm szerint eléggé idióta a gyerek, komolytalan és csak a piákról bír beszélni. Sokat bulizik ink. házibulik, rengeteget iszik és cigizik. Ezt leszámítva normálisnak tűnik, de szerintem olyan aki megvan bnő nélkül. Meg elvileg egy ilyen házibuliban összejött egy estére egy csajjal v vmi ilyesmi is volt.

Amikor beszél néha a tanárokkal a folyosón viccesnek és jófejnek tűnik, mindig elhatározom hogy rámosolygok de mindig lefagyok és eddig kb 2× találkozott a tekintetünk. Régebben is tudtam a srácról, de év elején tetszett meg. Nem is gondolok állandóan rá, nagyon ritkán érzem hogy tetszik nekem, vmikor meg úgy érzem h nem kéne egy ilyen srác jól elvagyok, mert közben alakult más sráccal is csak nem jött össze szóval mellette tudott bejönni más is.. csak igazából nem megy ki vhogy a fejemből.. nem olyan mint a többi srác, normálisnak tűnik, de ezeket a rosszakat is hallottam róla.Facen bejelöltem, de telóról szokott fenn lenni, nem is látom mikor van fenn és 100 nál kevesebb az ismerőse. Viszonylag közel lakik hozzám.

Nem tudom hogy hogy adhatnám a tudtára hogy bejön de félek hogy pofára esnék, és mivel a suliba jár elég gáz, el akarom kerülni az ilyen helyzeteket..egy hét alatt is sietve látom, mindig a haverjaival van.. meg vannak lány barátai is.

Gondoltam arra is hogy annak a bnőmnek meg mondom hogy mondja meg a srácnak hogy nekem bejön de lehet hogy ez jó nagy hülyeség lenne, ráaádsul a bnőim picit hülyének néztek h ez a srác bejön, félő hogy segítenének e nekem..

nem tudom érdekel is a srác meg nem is, nem szoktam egyfolytában rá gondolni, szóval nem szerelem csak vhogy megragadt az agyamban..

úgy érzem hogy összeillenénk, meg sok srác mellett nem érzem azt hogy "biztonságban lennék", meg férfiasak lennének sokan sajnáltatják magukat stb, de amikor elviharzunk egymás mellett érzem azt a kisugárzást, hogy meg tudna bárkitől védeni, és hogy ő egy férfi.

Talán jövőre mernék vmit tenni, mett bővítik a sulit jövőre még nagyobb lesz és kevesebb az esélye h összefussak vele.. vagy mit tehetnék?

Azt nem akarom h odamegyek és megmondom h bejössz.. az összes többi oszttársa előtt? ráadásul lehetőségem sincs erre.. meg motoszkál a gondolat a fejemben mert több ismerősöm is úgy jött össze a suliból h megmondták a srácnak vkivelh bejön ennek a csajnak és a srác felfigyelt rá

nem tudom mit tehetnék..

16L(elvileg nem hülye, csak lusta tanulni)


2013. máj. 11. 00:52
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

de viszont nem is tudom mit gondoljak róla.. az osztályunk elment és hallottam h olyat mondott h ott jönnek a pisis 9.esek amikor mi 10.esek vagyunk

szóval lehet h bunkó is.. szerintem azért az.. v csak olyan aki magának meg a haverjainak való.. vhogy nem tudnám elképzelni romantikázni

2013. máj. 11. 00:56
 2/11 anonim ***** válasza:
tedd meg az első lépést,kockázat nélkül nincs siker
2013. máj. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem olvasom el... de

Szemezés, mosoly, flört, keresd a társaságát...ilyesmi

2013. máj. 11. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

de milyen lépést??

futva látom kb heti 2× 3×

nincs alkalmam odamenni :/

2013. máj. 11. 01:04
 5/11 anonim ***** válasza:

futva látom kb heti 2× 3×


ha akarnál oda mehetnél.erről ennyit

2013. máj. 11. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"van a suliban egy srác"


Menj a termükhöz!

2013. máj. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

oké.. oda megyek? és ott van a haverjaival? mit tehetnék? komolyan ti ezt szerintem nem tudjátok mennyire hülyének nézhetik az embert .. ezt könnyű mondani h menj a terméhez és,? am bnőm miatt többször mentem

és vagy kinn dumált a haverjaival v ott se volt

ennyi

de most komolyan érdekel h akik azt írták h menjek a terméhez oké..oda megyek és mit csináljak?

2013. máj. 11. 12:14
 8/11 anonim ***** válasza:
Szemezz vele, meg mosolyogj, hogy vegyen észre, vagy ha bátor vagy, akkor szólítsd le!
2013. máj. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

hát ha leszólítom sztem hülyének gondolna pláne úgy gáz mert mindig bnőimmel megyek fel, és ha leszólítom mit mondjak?

ink a szemezés akk:D

2013. máj. 11. 17:41
 10/11 anonim ***** válasza:
Vagy nem tudom, hogy az FB-n ráírni mennyire lenne gáz... szerintem személyesen kéne, de meg lehet próbálni!
2013. máj. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!