Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy ez a gond, mit tehetnék?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy ez a gond, mit tehetnék? Van 1 srác nagyon nagyon tetszik, de több lány mondta nekem hogy az a fiú nagyon szeret össze vissza b*****ni!

Figyelt kérdés
Az a srác nem tudom mert úgy tünik mintha komolyan akarná mert hivogat msnen beszélünk, de mivan ha mégis azt akarja?
2010. ápr. 22. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát a fiúknak nincs a homokukra írva,hogy mit akarnak...
2010. ápr. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát jó, hogy hívogat, hogyha meg akar szexelni... Sztem ne érdekeljen, húzd az agyát. Találkozz vele, de ne legyen semmi, majd később smár, de sztem ne feküdj le vele 1 dbig és akkor megtudod, h te más vagy-e neki mint a többi lány volt:)
2010. ápr. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
homlok*
2010. ápr. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha meg akar baxni akk dobod. Ha nem fogja fel akk gyökér. Ennyi. :D Vigyázz ne legyen erőszakos fajta, de azt nyugodtan mond el szüleidnek. csőő
2010. ápr. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
flortolj vele, amikor elhiv randira randi elott mond vissza vmiert, megint flortolj vele. ne vedd fel mindig ha hiv, ne mindig valaszolj egybol. de ezt nem lehet tul oskaig csinalni, beleun. a leepitesek kozott legy nagyon egyertelmuen flortolos, maskepp azt hiszi nem erdekel. semmikepp ne buliba csokolozz vele eloszor. ha osszejosztok, az elejen kint talalkozzatok. kesobb ha felmesz hozza, es egybol nyomul allitsd le. (persze csok, simi, stb mehet) ha csak szexet akar dobni fog.
2010. ápr. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!