Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebből még alakulhat ki komolyabb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből még alakulhat ki komolyabb?

Figyelt kérdés
3 hónapja elkezdtem esti suliba járni, a srác a padtársam. Sokat beszélgetünk, mindig segít nekem ha elakadok. Neten is szoktunk néha beszélgetni, de én írtam rá, általában ő magától nem ír. Észrevettem, egy ideje mikor végeztünk, akkor mindig megvár és együtt megyünk ki. Elég beszédes típus, de már kérdez rólam is. Többször hozzám ér, néha úgy érzem előre tervezetten, de többször rám szól, amikor én teszem, persze lehet csak ilyen kis piszkálódásból. Két szünetünk van, a másodikat mindig együtt töltjük. Olyankor bent eszik, lehet csak azért. Megkérdeztem, hogy mikor jön suliba, mert akkora jövök én is, másik nap meg megkért, hogy majd kísérjem haza.És eddig ennyi. Elmondása alapján nehezen csajozik, mert akkor nagyon félénk, de mellettem nincs annyira zavarban, ezért is nem tudom eldönteni, hogy barátkozik-e vagy esetleg így próbál közeledni. És ha tényleg így közeledik, akkor hogy folytassam tovább a dolgot, hogy lehessen belőle kapcsolat?

2013. máj. 11. 11:19
 1/3 A kérdező kommentje:
Ha lehet belőle valami, akkor azt szeretném elérni, hogy ő lépjen, szeretném ha fel tudnám bátorítani. Vagy ez felejtős a helyzetemben?
2013. máj. 11. 11:23
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet belőle komolyabb is:)
2013. máj. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
te is viszonyozd az érintéseit és kérdezgesd tőle mi a csaj ideálja milyen haj milyen belső/külső.
2013. máj. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!