Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! (Lányok! ) Hogy szólítot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! (Lányok! ) Hogy szólítotok le egy csajt (/srácot) a strandon? Ezekből ki alakulhat komolyabb kapcsolat is?

Figyelt kérdés
Főleg a 15-19 éves korosztályra gondolok:)
2009. júl. 21. 00:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%

A vízben vagy a parton?


Ha többen vagyunk baráti társaságban, akkor mi úgy szoktuk, hogy arra dobáljuk a labdát, visszakérjük, majd még egy párszor. A végén mindig kialakul valami, ha a másik fél (felek) is akarjá(k). Persze ezek csak ilyen "hülyülések" ilyenből szerintem nem sok komoly alakulhat ki, bár ki tudja.


16/F | Rob

2009. júl. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Mi is ugyanígy szoktuk a barátnőmmel.:D:D

De azért van, mikor csak simán labdázgatunk a vízben, és odajön 1-2-3 srác, hogy beszállhatnak-e (labdázni).

16/L

2009. júl. 21. 00:19
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

De mondjuk ez változóan szokott bejönni, múltkor két lány még csak azt sem mondta meg, hogy hány évesek, bár lehet rosszul indítottam :D.


Előző vagyok.

2009. júl. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Miért, hogy indítottál?:D
2009. júl. 21. 00:33
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Az hosszú történet :D Bunkó voltam kicsit, de amúgy nem vagyok az, csak elkapott a hév :D
2009. júl. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
:D
2009. júl. 21. 00:46
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
Ahogy a helyzet hozza. Bármilyen hülyeséggel oda lehet menni a lányokhoz. :D
2009. júl. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%
Persze =) a strand az egyik leg alkalmasabb hely az ismerkedéshez =) nekem is vannak olyan barátaim akiket strandról ismertem meg. Odamész hozzá megkérdezed szokott e úszni és ha igen elhívod hogy ússzatok együtt :D aztán közbe beszélgettek,ismerkedtek.Vagy arrafelé dobod a labdát és visszakéred és egy idő után már jön magától minden =)
2009. júl. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%
Én már kicsit idősebb és tapasztaltabb vagyok. Ha ismerkedni akartok és komoly kapcsolatot, akkor a strandon több esélye van, mint egy discoban, pláne komoly kapcsolatra. És hogy hogy ismerkedj? Ha látod, hogy ő neki is bejössz, akkor csak menj oda hozzá nyugodtan beszélgetni.
2009. júl. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
81%

Nekem nem sok esélyem van ilyesmire:D Legutóbb láttam egy helyes srácot - a barátnőmmel ketten mentünk strandolni. Eléggé nézett minket, majd éppen hogy elhatározta volna magát valamire, amikor a barátnőm apja, aki mellékállásban úszómester, odament hozzánk tisztes távolságra és a partról odaintegetett neki. T_T A srác fejvesztve menekült:D

Máskor meg olyan volt, hogy egy bunkó srácot vettünk kezelésbe, aki folyton fröcskölt és két helyes srác elkapta a kedvünkért:D Jófejek voltak, de ez az egész csak arra az egy napra szólt.

2009. júl. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!