Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14-16 éves lányok nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-16 éves lányok nektek mennyire jön be az ilyen fiú?

Figyelt kérdés

Nem vagyok bulizos tipus, vicces vagyok, többen mondták hogy az arcom jol nez ki, nem vagyok vékony de kövér se, 177 cm magas vagyok, sportolok meg hozza focizok korosztályos Nb1ben, kocka hasam van, okos vagyok(nem egobol mondom),tobben mondtak h szep a beszéd hangom meg h joaz illatom,kedves vagyok, segítő kesz, áfok a barátaim véleményére neha meg lehet h túlzottan is nem vágyókaz a nagy nő csabasz

15/F


2013. máj. 11. 14:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Tudod te azt nagyon jól, mennyire jössz be a csajoknak.


Miért itt reklámozod magad?

2013. máj. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát...Nekem az ilyen eléggé bejön.
2013. máj. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
csak a jó tulajdonságaidat írtad le. vagy neked nincs rossz?
2013. máj. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha a rossz tulajdonságaidat is leírnád, könnyebb dolguk lenne a 14-16 éveseknek. Például a helyesírásod nem valami meggyőző, de szerintem ha valaki beléd szeret, nem ez fog számítani neki.


17/L

2013. máj. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Itt rendesen kifényezted magad, de valami még sem stimmel veled. Valószínű az a valami miatt nem jössz be a lányoknak.

Azt keresd meg, és akkor talán bejössz Talán a nagyképűség lehet az.

2013. máj. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ó hát ez fantasztikus, rossz tulajdonságod gondolom nincs is... :D Ha okos vagy írj helyesen kérlek.
2013. máj. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem nem tetszik túl sok a tökéletesség, nekem az ilyen nem jön be
2013. máj. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!