Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szólítsam le legközelebb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szólítsam le legközelebb?

Figyelt kérdés

Tegnap kettes busszal mentem haza,mert elmaradt az egyik órám,mikor vártam a buszt akkor a másik oldalon a sorban kettő kollégista lány állt,az egyikkel folyton szemezgettem.

Majd megkérte a barátnőjét hogy vigyázzon a bőröndjére és elment valamit venni,nem tudtam nem oda nézni ahogy megfordult és elment.. ( :D )

A barátnője meg gondolom nézte,hova nézek..

Előttem szálltak fel a buszon,majd én szálltam fel 2 emberrel utánuk,majd lepakolták a bőröndjüket,és 2 sorral arrébb ültem le.(Ők a busz bal-én a jobb oldalán ültem)

Tele volt a busz mint szokott péntekenként,ezért nem láttam őket sokáig az emberektől,majd amikor ismét,akkor a lány elég gyakran hátrafordult,de nem rám nézett hanem úgy tett mintha mást nézett volna.(Mikor elmentem mellettük felszállásnál hátrafordult hogy megnézze hova fogok leülni.)2 héttel ezelőtt egyedül volt a buszon a lány(akkor a 14:20ssal ment),akkor előbb szállt le mint én,de tegnap tovább ment az én megállomon is! amikor felálltam hogy leszálljak akkor pont mögöttük voltam,és néztek oldalra,oldalra,meg egy kicsit hátra,mind kettejüknél be volt kapcsolva a facebook,és nem hogy lent tartották volna a telefonjukat hanem a szemük magasságával,és néztek jobbra,hátra..???

Gondoltam nyissa már meg valamelyikőtök a profilját :D

De nem nyitották szerintem,vagy nem láttam..

Megszólítsam őket?? De hogyan,meg buszon..

Ennél szebb lányt még tényleg nem láttam..Barátnője sem volt rossz...


2013. máj. 11. 15:29
 1/2 anonim ***** válasza:
kérdezd meg, hogy merre mentek, lányok...esetleg segíts a bőröndöt cipelni
2013. máj. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

TEDD MEG!

A FÉRFI NEMÉRT :D

sok sikert tessa

22F

2013. máj. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!