Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy szolitsam meg?

Hogy szolitsam meg?

Figyelt kérdés

ismerkedni akarok, de sose merek odamenni ahhoz a lanyhoz, aki tetszik, foleg azert nem, mert nem tudom, hogy mit mondjak. irjatok peldakat legyszi fiuktol, es lanyoktol hogy onekik mi tetszik.

ui: csak normalis vslaszokat kerek koszonom



2013. máj. 11. 06:40
 1/7 anonim ***** válasza:

hogyha látásból ismeritek egymást, köszönő viszonyban vagytok akkor azt hogy 'szia, milyen napod volt? nektek is menni kell erre a ???re? ajj, tök szívás, nem?' meg ilyen sima beszélgetés.

de egyszerübb lenne ha megmondanád, hogy hány évesek vagytok, egy suliba jártok-e vagy valami.

2013. máj. 11. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ugy latszik rosszul fogalmaztam,bocsi. 15 eves fiu vagyok. es szeretnek ismerkedni. nics konkret lany, de ha talalok hogy szolitsam meg?
2013. máj. 11. 06:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a köszönést. Általában beválik
2013. máj. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Köszönj rá. De szituációtól, meg helyszíntől is függ.
2013. máj. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1. vagyok

áh értem :D

köszönj, kérj útbaigazítást vagy vmi hasonlót, mondd neki h köszi h segitettél, rendes / aranyos vagy, kérdezd meg h hogy hívják és hogy cseréltek-e telefonszámot.

jólhangzik nem ?:D nekem tetszene ha egy pasi ezt csinálná :dd

2013. máj. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat
2013. máj. 11. 07:52
 7/7 anonim válasza:
Hidd el haver en is Ugyan ilyen szituácioban vagyok:D
2013. máj. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!