Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lesz nekem valaha barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz nekem valaha barátnőm?

Figyelt kérdés
Alacsony vagyok, dagadt és ocsmány, tudom, hogy minden lány szemében undorítóan visszataszító a külsőm. De van még remény? Ugyanis az élet egyedül nem ér semmit!

2013. máj. 11. 18:39
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Hát ha nincs lóvéja és sportkocsija akkor forever alone...
2013. máj. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:
Dehogy vagyok szegény, de ha fizetni akarok egy lánynak, akkor mehetnék prostihoz is nem? Szóval ez kilőve.
2013. máj. 11. 19:40
 33/41 anonim ***** válasza:
60%
Nem hiszem , hogy annyira menthetetlen vagy mint ahogy előadod. Az vagy amit magadból sugárzol. Ha saját magadat ocsmánynak nevezed , akkor pontosan mit is vársz másoktól? Amíg te nem szereted magad és te nem értékeled magad addig ezt mástól se várd el. Figyeld meg ha gyúrsz önbizalomra sokkal több sikered lesz a lányoknál. Nem csak a kinézet számít hanem a kisugárzás is. Ha határozottságot mutatsz és még adsz is magadra nyert ügyed van. Nincs lehetetlen csak tehetetlen ;) Kezdj el sportolni az jól fog jönni 1 jobb kedved lesz kiadod magadból a feszkót 2, lefogysz. Ne nyavalyogj hanem kezdj el tenni valamit magadért. Öltözködj trendin de mégis az ízlésednek megfelelően. Vágass valami jó frizurát , szerezz be valami jó illatú parfümöt. legyél nyitottabb ismerkedj stb .. és a pozitív erényeidet hangsúlyozd ki. Sok sikert!
2013. máj. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
Ha meg nem tudsz sportolni diétázz ...de biztos van valami sport amit csinálhatsz kérj ki egy orvos véleményét ennyi.
2013. máj. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:
Pedig tényleg annyira menthetetlenül ocsmány vagyok, ahogy leírom. Egy genetikai hulladék, legalábbis ami a külsőmet illeti. Önbizalmam van: negatív önbizalmam. Bármilyen csajt képes vagyok elijeszteni. Ezt tudom, mert az eddigi tapasztalataim ezt mutatják. A kisugárzás meg nem is létezik. Sportolni már régebben is írtam, hogy nem tudok, diétázni meg úgy, ha kb. semmit sem eszem, és így is lassan fogyok csak.
2013. máj. 12. 20:10
 36/41 anonim ***** válasza:
Kérd ki egy orvos véleményét ő mégis csak ért hozzá. Meg ne legyél ilyen negatív.
2013. máj. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:
Ez nem negatívság. Ezek a tények.
2013. máj. 12. 21:19
 38/41 anonim ***** válasza:
Biológus vagy, ugye?
2013. máj. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

Figyu, én átlagos és sportos testalkatú vagyok. Mégsem kellek a csajoknak, mert nekik jóképű, magas, kigyúrt lovag kell.


úgyhogy nem csak a külsőd miatt nincs. akkor se lenne, ha átlagos lennél..

2013. máj. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

örülj neki, hogy barátnőt szeretnél

én például nem kedvelem az embereket

2013. máj. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!