Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez velem?

Figyelt kérdés

Volt egy kapcsolatom 2 évig tartott... 1éve elmúlt már hogy nem vagyunk együtt a lánnyal,amikor szakítottunk nagyon rossz volt teljesen be voltam betegedve nem tudtam mit csinálok...stb. Azóta már jobb "megtanultam nélküle élni" De ha még meglátom valahol, belém jön ez a " bizsergető" érzés. De nem ez itt a baj,hanem az hogy ez előtt a lány előtt,szinte minden lánnyal el tudtam beszélgetni órákat is akár interneten,akár személyesen jól el voltam minden lánnyal. Azóta teljesen megváltozott minden,nem nagyon beszélgetek lányokkal,ha beszélek is nem tudok nekik mit írni,egy beszélgetés nem tart tovább 10 percnél mert nem tudom hogy mit írjak. Egyszerűen nem tudok kapcsolatot teremteni, így ugye bár barátnőm sincs.

Szerintetek mi lehet a baj velem? Köszönöm előre is a válaszokat.



2013. máj. 11. 18:49
 1/2 Derpette ***** válasza:

Egyértelmű, hogy nem vagy még túl rajta. Nem azt mondom, hogy nem kéne semmit se érezz, ha látod, de tuti nem kellene bizseregned.

Ő tovább lépett? Gondolom 1 év után, igen...

2013. máj. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Persze,már együtt van valakivel egy ideje,de én ezt elfogadtam, jobbára az a gondom hogy nem tudok kapcsolatot teremteni más lányokkal, nincs téma vagy ilyesmi hogy elbeszélgessek velük. Nem értem,talán azért van mert még mindig őt szeretem?
2013. máj. 11. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!