Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elmondanátok a párotoknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmondanátok a párotoknak?

Figyelt kérdés

először is nagyon szerelmes vagyok a barátnőmbe.

tegnap elmentünk a haverokkal iszogatni és eléggé berúgtunk reggel arra ébredtem h egy idegen csaj mellettem fekszik, nagyon kevés dolog rémlik az éjszakából, de sajnos szexeltünk egymással.

elmondanátok a barátnőtöknek h megcsaltátok?

27F


2013. máj. 11. 21:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Jobb ha te mondod el neki, míg ő rá nem jön. Addig használd ki az előnyödet míg tudod. Mert ha ő jön rá-késő lesz, és magyarázhatod a bizidet.
2013. máj. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ez most komoly? Szerinted nem kéne elmondani? Félsz a következményektől mi?:D Előbb kellett volna gondolkodnod. Mond el a barátnődnek.
2013. máj. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 The Other ***** válasza:

Mit ittál? Mert kérnék vagy 2-t belőle... :D


Amúgy jó eséllyel ígyis-úgyis ki fog derülni a dolog, jobb az események elébe menni.

2013. máj. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha megcsal a pasim,igy is eléggé megalázva érezném magam,de ha még nem is tőle tudnám meg.. hááát,1000x hogy lapát lenne. Ha őszintén beismerné talán megtudnák bocsájtani(idővel). Egyértelmüen legyél őszinte!
2013. máj. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
1000% *
2013. máj. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Mond el minél hamarabb.

Lehet, hogy megbocsájt, de én dobnálak azon percben.

2013. máj. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ööö, bocsi, nem kioktatásból, de ugye védekeztetek, vagy legalább a lány elment eseményutániért? :S

Azért kicsit durva lenne, ha úgy derülne ki, hogy megcsaltad, hogy terhesen beállít a lány...

Szerintem légy őszinte, ennyit megérdemel, még akkor is, ha esetleg a kapcsolatotoknak vége lesz így!

2013. máj. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is az őszinteséget javaslom, így legalább egy minimális esélye még van, hogy megmented a kapcsolatodat; ha mástól hallja, akkor már semennyi sem. Az alkohol sosem lehet kifogás a megcsalásra.
2013. máj. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

legyen gerinced megmondani mit műveltél. amúgy a csaj se lehet valami igényes. egy alkoholtól bűzlő taj részeg pasinak széttenni a lábát...mellesleg csináltass tesztet, hátha elkaptál valami nemi betegséget. remélem legalább volt annyi eszed hogy gumit húzz, és ne fertőzd meg a barátnődet.(


27/N

2013. máj. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Pontozzatok le nyugodtan!

Szerintem NE mond el neki..

Ha a haverokkal iszogattál, akkor biztos ők is elég részegek voltak, ráadásul ha jó haverok akkor biztonságban náluk a titkod..Ha elmondod, sohatöbbé nemfog elengedni a lány bulizni, és nem fog benned megbízni..gerinctelen dolog igen, de inkább minthogy egy ilyen hülyeségért elveszísd a szerelmed...

2013. máj. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!