Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti elmondanátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti elmondanátok a párotoknak ezt (is)?

Figyelt kérdés
Összeszedtem vmilyen fertőzést,valószínűleg gomba,a héten megyek orvoshoz,de addig nyilván nem szeretkezhetünk,ti elmondanátok a párotoknak az okát?Mi szinte mindent megbeszélünk,de félek,hogy meg fog undorodni tőlem emiatt.
2012. júl. 23. 08:35
 1/8 anonim ***** válasza:
persze..de biztos valami törölközőről szedted össze ;)
2012. júl. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Gumival védekezünk,szóval kizárt hogy tőle kaptam volna el,nyilvános wc-re nem ülök le,így nem értem hogy honnan.
2012. júl. 23. 08:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze,ha meg megundorodik tőled akkor menjen a pics@ba!
2012. júl. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem kell olyan nagy dolognak történnie hogy elkapj egy ilyen fertőzést, mondd el neki persze hiszen az ilyesmit mégis illik felnőtt módjára leülni és megbeszélni, mondd el neki hogy mész vele dokihoz és hamar elmúlik majd. Sok sikert a megoldáshoz.
2012. júl. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 omba ***** válasza:

Persze, hogy mond el, azért a párod. A gombafertőzésnek kb. 10 millió oka lehet.

Ha meg gumit használtok, - nyugodtan szeretkezhettek, nem fertőzöd meg.

(amúgy meg mit mondanál, miért nem???)

2012. júl. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nyugodtan mond el neki. Ha ettől megundorodik akkor mehet a lecsóba. Nem éri meg sírni utána.

Am elég az ha strandoltál. Tudod van aki tünet nélkül hordozza v csak letojja h gombás. Strandol ő is és így megvan a lehetősége h elkepd tőle

2012. júl. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne aggódj ezen szerintem! Ha mindent meg lehet beszélni vele, akkor ezt is. Miért lenne ez undorító? Bárkivel előfordulhat nagyon könnyen, egyszóval nem az igénytelenség jele. Szerintem ne szeretkezzetek, még gumival sem, mert a méhbe is bekerülhet a fertőzés, akármi is az, és az csak súlyosbítja a tüneteket, illetve fájna is a szeretkezés.

Beszéld meg vele, hidd el te is megkönnyebbülsz utána, szerintem támogatna. Ha meg nem, akkor annyit is ér.

2012. júl. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Simán.

Sőt, anno én kezeltem párom műtött valagát, most az aranyere miatt én kenegetem neki, ő elviselte, hogy tetőtől-talpig sömörös voltam, néha hüvely gombás, hánytam már előtte is, mert annyira féltett, satöbbi.

Hozzá tartozik az élethez ez is, sajnos-nem sajnos!

2012. júl. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!