Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen az igazi, nagy szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az igazi, nagy szerelem?

Figyelt kérdés

Mesélnétek róla, aki már találkozott vele, hogy mit érzett/érez, mennyi ideje vannak együtt, mi fogott meg benne.

Szkeptikusok felesleges válaszai nem érdekelnek, van másik kérdés is, ahova írhattok.

Köszönöm!


2013. máj. 11. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Az igaz szerelem az, amikor ugy nevettek egymásra hogy mellett látod a szemében azt hogy szeret.

Amikor ugy vesztek össze, hogy még a veszekedés közben is szeretettel néz rád. Mikor elbeszélgettek mindenröl ami eszetekbe jut, vagy éppen kitaláltok valami közös titkot amin csak ti nevettek mert ti értitek. Az igaz szerelem az mikor reggel felkelve és este lefekvés leött is ö jut eszedbe. Melegséggel tölt el a tudat, hogy veled van. Amikor nicns titkok nincsen távolság nincs kor és nincs aki közétek áll. Semmi csak a harmonikus béke... :)

2013. máj. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én sajnos még nem voltam szerelmes. De én olyannak képzelem mint a Szerelmünk Lapjai című film :)
2013. máj. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 szami6 ***** válasza:
Mindenkinek más tetszik.Van aki alapból csak a szexet akarja pedig nem ez a fontos.Az a fontos hogy szeressétek egymást és ne egy legyél a sok között akiket meghúzott és vissza se hívott.A nagy Ő legyen olyan aki megért és szeret úgy ahogy vagy.Az érzés elmondhatatlan és többnyire azonnal vagy az első randin tudni fogod hogy ő az.
2013. máj. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

tipikus pillangó a gyomorban, mikor meglátod szerelmed tárgyát; ha vele lehetsz boldog vagy; lesed, iszod a szavait; szinte beteg vagy, ha nem láthatod.

nekem ilyen, de biztos mindenkinek más...

2013. máj. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igazi még nem volt csak 1 oldalú de mindig csak rá gondoltam, alig vártam h lássam.
2013. máj. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

az igazi szerelem? azt érzem, hogy nem tudnék nélküle boldog lenni, elveszett lennék. ő a mindenem. az ölelése fogott meg, mikor az első randin átölelt amikor találkoztunk. előtte soha senki nem csinált ilyet. illetve a kedvessége és a gyönyörű barna szemei. persze 1000 más tulajdonság is de azt hosszú lenne leírni.

3 éve vagyunk együtt, 1,5 éve házasok.


27/N----a férjem 24

2013. máj. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!