Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak? Változzak vagy...

Mit csináljak? Változzak vagy maradjak az igazi önmagam?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért, de a lányoknak vmiért abszolút nem tetszik a stílusom.


Nem vagyok egy ideges típus, és nagyhangú sem, a hangulatom nem olyan széles sálán mozog, mint az átlagnak...


Minden érdekel egy kicsit, tényleg bármiről lehet velem beszélni (mások mondják rólam), nem lehet egyszerűen befolyásolni, engem nem tudnak megvezetni, ugyanis mindig magamnál tudtam maradni.


Hallottam már olyanokat is, h érzéketlen, bunkó, udvariatlan stb vagyok szimplán csak az előbb említett tulajdonságaim miatt, mert hülyének néznek, de mégsem vagyok annyira hülye mint azt ők gondolják.


Azért az bosszant, hogy a lányoknak tényleg nem kellek, azoknak sem, akiket csak újonnan ismernek, és igazából senkinek. Próbáltam változtatni a külsőmön is egy keveset, de főleg a belsőmön, de hát nem lehet hip-hop megváltozni. És nem is akarok, viszont akkor nem tudom mi a baj és hogyan lehet megoldani.



2013. ápr. 21. 00:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Valahol rokonlelkek vagyunk. Totál magamra ismertem a kérdésben. Szerintem maradj önmagad. Miért akarnál megváltozni csak azért, hogy valaki felfigyeljen Rád? Akkor az csak a változásba lenne szerelmes max, nem valódi önmagadba.
2013. ápr. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne változz meg, aki szeretni fog az így fogad el ahogy vagy. Nem tudnék más kedvéért megváltozni, az olyan abszurd.
2013. ápr. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nem feltétlen negatív módon akarnak befolyásolni,megvezetni az emberek.

hanem egy pozitív játszmába akarnak bevonni mondjuk.

és ha ezt fullba elutasítod,az valóban lehet illetlen és tiszteletlen.

egy sarkos és primitív példa-

de szép idő van ma nem?

igen és azt hallottam,hogy egész héten ilyen szép lesz.

ennyi,nem halsz bele ha belemész egy olyan játszmába,ami a másiknak jól esik és ezek után állhatsz elő azzal ami te szeretnél.

a komoly változáshoz,sikerhez meg olyan igények,célkitűzések kellenek,amik megkövetelik a változást,vagy inkább a fejlődést.

2013. ápr. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy "igazi önmagad", mivel életed során, főleg kiskorodban, a környezeted formált olyanná, amilyenné. Ez nem a te érdemed. Fejlődni meg sosem árt, személyiségben sem, aki nem fejlődik, az stagnálni fog és előbb-utóbb visszafejlődik.
2013. ápr. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ne változz meg, mindig legyen saját véleményed, esetleg nyiss az új dolgok felé, próbálj mosolyogni, és a kedves embereket mindenhol szeretik, és ha nem vagy mellette naiv, akkor az egy tökéletes párosítás

1-2 apró kedves megnyilvánulás, és nem fognak kerülni :)

L

2013. ápr. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 nlp válasza:
Az előttem szólókkal ellentétben úgy gondolom folyamatosan változunk. Pl. 7 évente az összes sejtünk megújul. Ha már változunk, akkor inkább legyen a változás tudatos és nekünk tetsző.
2014. szept. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Olvass a személyiségtìpusokról. Melankólikus, szangvinikus, kolerikus, flegmatikus. Szerintem td flegmatikus lehetsz. Nekem van erről wg nagyon olvasmányos könyvem, nem könbye beszerezhető, de éremes. Ha érdekel, íej privátban!
2015. aug. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!