Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőmmel vitatkoztunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel vitatkoztunk, kinek van igaza? (Pasi téma)

Figyelt kérdés

Mindketten lányok vagyunk és azon vesztünk össze, hogy hogyan is kéne bánni azokkal a fiúkkal, akik odajönnek hozzánk.


Tegnap este történt, hogy két srác odajött hozzánk az utcán, ő pedig elég bunkó volt velük. Meg se szólalt, csúnyán nézett rájuk, amikor megkérdezték, hogy zavarnak-e, azt válaszolta, hogy igen, éppen beszélgettünk.

Én pedig próbáltam kedves lenni velük, ha már odajöttek hozzánk.


Barátnőm szerint naiv vagyok és "tutyimutyi", hogy nem tudom elküldeni a fiúkat. De én mondtam neki, hogy ha nem is tetszik nekem a srác, akkor se fogom csak úgy elküldeni. Egy kis beszélgetésbe nem halok bele.


Ő meg azzal érvelt, hogy ne törődjek az ilyen beképzelt srácok érzéseivel (beképzelt, azért mert oda mert jönni...), ha visszautasítom őket, akkor le se fogják azt sz.arni.


Kinek van igaza?


2013. máj. 11. 22:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

egyikötöknek se...

Te túl naiv vagy ő meg túl buta... :)

2013. máj. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Na pont az olyan miatt (mint a barátnőd) basznak odamenni hozzátok a srácok.
2013. máj. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Neked. Miért kéne bunkónak lenni? Aztán majd a barátnőd csodálkozik, hogy nem lépnek a férfiak. Miért tennék? Annyi lassan a nagyképű flegma p*csa, mint égen a csillag.


Legyél csak kedves !

2013. máj. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
*olyanok
2013. máj. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Szerintem féltékeny.
2013. máj. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Barátnőm nagyon pasi ellenes, de így azokat a srácokat is elijeszti akikkel én szeretnék ismerkedni...


Miért vagyok túl naiv?

2013. máj. 11. 22:31
 7/21 anonim ***** válasza:

Neked van igazad


De a barátnőd miért küldte el őket?Leszbi?

2013. máj. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem egyikőtöknek sem. A barátnődnek nem kell feltétlenül bunkónak lenni. Először meg lehet próbálni szépen leszerelni ha annyira zavarja a srác jelenléte, aztán ha az a fajta aki nem ért a nemből, akkor jöhet az erélyesebb fellépés. Más részről az igaz hogy nem halsz bele egy kis beszélgetésbe, de akkor ügyesen ki kell centizni azt a határt, amikor még együttműködő vagy, és amikor már nem. Nem szép dolog a másikat egész estén át hülyíteni, mikor nyilvánvaló hogy többet akar, de az igaz hogy ettől még nem kell bunkónak lenni. Kedvesen is lehet egyértelmű és határozott az ember.
2013. máj. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nem az. Csak azt mondja, hogy mindig mindenki megzavarja a beszélgetéseinket. Nem érti, hogy két lány miért nem üldögélhet egymagában este, anélkül, hogy odamennének hozzájuk.
2013. máj. 11. 22:36
 10/21 A kérdező kommentje:
Amúgy nem csak ketten jöttek oda hozzánk, utána még ketten. De egyik srác se maradt sokáig (csak perc percig), mivel barátnőm egyértelműen a tudtukra adta, hogy zavarnak.
2013. máj. 11. 22:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!