Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőmmel vitatkoztunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel vitatkoztunk, kinek van igaza? (Pasi téma)

Figyelt kérdés

Mindketten lányok vagyunk és azon vesztünk össze, hogy hogyan is kéne bánni azokkal a fiúkkal, akik odajönnek hozzánk.


Tegnap este történt, hogy két srác odajött hozzánk az utcán, ő pedig elég bunkó volt velük. Meg se szólalt, csúnyán nézett rájuk, amikor megkérdezték, hogy zavarnak-e, azt válaszolta, hogy igen, éppen beszélgettünk.

Én pedig próbáltam kedves lenni velük, ha már odajöttek hozzánk.


Barátnőm szerint naiv vagyok és "tutyimutyi", hogy nem tudom elküldeni a fiúkat. De én mondtam neki, hogy ha nem is tetszik nekem a srác, akkor se fogom csak úgy elküldeni. Egy kis beszélgetésbe nem halok bele.


Ő meg azzal érvelt, hogy ne törődjek az ilyen beképzelt srácok érzéseivel (beképzelt, azért mert oda mert jönni...), ha visszautasítom őket, akkor le se fogják azt sz.arni.


Kinek van igaza?


2013. máj. 11. 22:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Ha nem mennének az lenne a baj.

És sajnos az ilyen csajok miatt nincs önbizalma a fiúknak..

2013. máj. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Ezt mondtam neki én is, amire azt felelte, hogy "nyugi, nekik van elég". Nem tudom.. tényleg nem tűntek gyámoltalannak, de én akkor se szeretek senkivel se csúnyán bánni.
2013. máj. 11. 22:43
 13/21 anonim ***** válasza:

Én a te módszeredet követném.

Biztos nagy bátorság kellett, hogy odamenjenek, szerintem kedves gesztus, és a kedvességeddel kimutatod, hogy értékeled ezt. Nem kell járni egyből, meg belehalni sem egy beszélgetésbe. Persze ha már zavaróan nyomulnak én is elküldeném őket, de akkor sem ilyen bunkó stílusba.

Csak akkor vagyok bunkó, ha a másik is az. "Amilyen a mosdó, olyan a törölköző."

2013. máj. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

a srácok nem voltak beképzeltek

amúgy ha a barátnőddel maradsz, akkor nem lesz senkid, mert mindenkit elijeszt, ja ő fogja Neked előírni, hogy kivel járj? a viselkedése elég irritáló,

attól még beszélgetsz valakivel nem lesz semmi, az majd úgyis alakul, szóval nem volt gond a viselkedéseddel N

2013. máj. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

#9


Bocs de ez esetben a barátnődnek van igaza :D


Szeritnem tök szánalmas ha a srácok csak úgy odamennek vadidegen csajokhoz az utcán és bepróbálkoznak.Mit gondolnak ismerkedni vannak ott?Miért nem az arra alkalmas helyeken csajoznak?


Szép szóból meg nem értenek ezért kell velük bunkón viselkedni

2013. máj. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Kedves 15-ös! Akkor mégis hol ismerkedjünk?

Utcán nem jó,mert siet

Szórakozóhelyre nem ezért megy

Suliban/munkahelyen kínos az összezártság szakítás után

Koncerten a zenére figyel


Másrészt egy normális fiú érteni fog a szóból.

2013. máj. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

#16


Szórakozóhelyekre pont azért megy a legtöbb csaj hogy bepasizzanak.Ott vannak még az igényes clubok,kocsmák,fesztiválok,baráti társaság,internet stb de ne haragudj a csajok nem a pasikat várják a buszmegállókban hanem a buszt

2013. máj. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Fura.

Én pont hogy azt hallottam,hogy szórakozóhelyre nem ezért mennek,max.egyéjszakásért.

2013. máj. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Balanus_concavus ***** válasza:
Neked.
2013. máj. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

#18


Ha cserélnek telefonszámot akkor kialakulhat komoly kapcsolat is

2013. máj. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!