Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a munkahelyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed a munkahelyi szerelemről? mellette vagy ellene vagy?

Figyelt kérdés
2013. jan. 1. 09:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Házinyúlra nem lövünk.

Amúgy is csak megüti magát az ember vele akár alá akár fölé osztott emberrel kezd, legjobb esetben is az egymástól független munkakörrel bírók járnak, akik nem sokat találkoznak bent. Azok meg pont azért nem melegednek össze.

2013. jan. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
1-eske nálad a pont, pacsit Neked:DD
2013. jan. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mivel épp ilyen helyzetben vagyok, ezért mellette is.


Tökéletes mellérendeltség, külön munkakör, de egy helyiség.


Remekül megvagyunk, a szünetekben kimegyünk teázni a konyhába, együtt kajálunk. Ha pont közös a beosztásunk, akkor együtt jövünk és megyünk haza.

Intimebb dolgoket nem itt csinálunk :)

2013. jan. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát lehet hátulütője amúgy. szakításkor nézni a másikat utána, főleg ha ő dob, stb. De ha sokat vagy a melóba és máshol nincs nagyon ismerkedni lehetőség óhatatlanul is rámozdulsz arra aki megtetszik.
2013. jan. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én szerintem nem éppen a legjobb dolog ez, sok szempontból, ugye együtt vagyunk, akkor gáz ha valamelyikünk magasabb beosztásban van és kíméli a párját vagy más munkát ad neki a kollégák meg véres szemmel nézik hogy milyen jó neki, azért ez sem a legjobb szerintem. Én is voltam már ilyen helyzetbe igaz akkor senki nem állt senki fölött. Egyforma munkát végeztünk és csak 1 emelet választott el minket egymástól. Amikor nem volt úgy meló akkor együtt voltunk, főnökömet nem zavarta csak legyünk meg a munkával.

Persze szakítottunk azóta már jó 8 hónap után volt egy csúnya szakításunk. Persze el kellett viseljük egymást egy ideig, de engem áthelyeztek másik műszakba helyettesíteni 2 hétre aztán végül ott is ragadtam, aminek azért örülök mert jobb hely. És legalább nem kell az exem bámulni maximum hazafelé találkozunk.

2013. jan. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ellene vagyok, nagyjából leírták már előttem, hogy miért. Még annyival egészíteném ki, hogy bármennyire is szeretjük a párunkat, szerintem a nap 24 órájában együtt lenni nem a legjobb. Kell annyi különlét, amennyi időt a munkában töltünk.
2013. jan. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Idézet egy magyarországi felmérésből: "a házaspárok ötöde a munkahelyen ismerkedett meg"; ezt nyilván szerelem előzte meg.

Számos munkahely olyan létszámú, szervezetű, elhelyezkedésű, hogy nincs feltétlen alá- fölérendeltség, folytonos egymásba botlás. Az ottani egymásra találás olyasmi, mintha gyakran utaznának együtt buszon, vagy vásárolnának ugyanott.

2013. jan. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én ott ismertem meg a férjemet,gyerekeim apját,és bár ma már elváltunk,jól tudtunk igazodni a körülményekhez.

Ma ő a közvetlen főnököm,(régen nem az volt)de jól kezeljük mi is kollégák is.

Azt mondnám,ha komolynak tűnik,akkor bele lehet kezdeni,bár sosem lehet tudni mi lesz belőle,de kalandba semmiképp sem szabad belemenni a munkahelyen max ha teljesen más részlegen dolgoztok.

És így igaz,ahogy valaki írta,a legtöbb kapcsolat munkahelyen köttetik,mivel ott vagy a legtöbbet...

2013. jan. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én egy ilyen kapcsolatban születtem meg :D

Mármint a szüleim munkatársak voltak, szóval én mellette :)

Meg elég sok házaspárt ismerek akik munkahelyen jöttek össze. Szerintem nincs ezzel gond, mármint csak akkor ha szétmennek akkor nyilván kellemetlen, de azért lássuk be: manapság hol lehet még ismerkedni? Buliban nem érdemes azt mondják az okosak, iskolában ha jött össze akkor az is kilőve, max még valami hobbi marad meg az ismerősök.

2013. jan. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én szüleim munkahelyen ismerkedtek meg (nem voltak közvetlen munkatársak sem akkor, sem azóta).


Én olyan helyen dolgozom, ahol nem nagyon van közvetlen alá-fölérendeltség. Az osztályon, ahol vagyok, van is egy házaspár, akik ott jöttek össze, nemrég volt az esküvőjük. Nekem is tetszik egy kollégám, jó lenne, ha lenne belőle valami, de nem ismerjük még olyan régóta egymást. Hát, majd meglátjuk.


Én nem ellenzem a munkahelyi szerelmet, sőt. Bár tény, hogy szakításkor kellemetlen tud lenni.


28/N

2013. jan. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!