Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már több mint 2 éve szerelmes vagyok egy fiuba. Egyfolytába rá gondolok. Néha szoktunk beszélgetni. Szerintetek hogy érjem el hogy járjunk? 12/L

2013. máj. 12. 10:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Úgy hogy elmondod neki hogy szerelmes vagy belé
2013. máj. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lemész a játszótérre, és adsz Neki egy lapátot a homokozós vödre mellé.
2013. máj. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak az a gond hogy nagyon félek neki elmondani..........
2013. máj. 12. 10:04
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd elmúlik...
2013. máj. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

idővel biztosan elmúlik . . . talán egy két év, vagy 8 ,

ki tudja?

2013. máj. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szia!

Ha tényleg ennyire tetszik akkor próbálj meg vele beszélgetni! pl ha egy suliba jártok lekezdheted hogy xy tanár mennyire szemét stb.. vagy ha nem mered akkor mosolyogj rá sokat és mindigg nézz a szemébe!

2013. máj. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hajrá! Nem elég, hogy úgy álltok a kérdezőhöz, mintha 23 éves, reménytelenül szerelmes nő lenne, de még buzdítsátok arra is, hogy ócsárolják a pedagógusokat... Gratulálok
2013. máj. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!