Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan ember, aki nemi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan ember, aki nemi szervtől függetlenül szerelmes tud lenni?

Figyelt kérdés

Tehát hogy mondjuk megismer egy embert, és nem érdekli, milyen nemű. Nem tűnődik azon, vajon nagy-e a farka, szép-e a puncija, hanem az emberre koncentrál, és úgy szeret belé. Azaz végül is mindegy neki, hogy milyen nemi szerve van az illetőnek, mert szerelmes belé és kész.


Vagy erre már ráhúzható, hogy "biszex" lenne?


2013. máj. 10. 00:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez simán súrolja a biszexualitás határát.
2013. máj. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez a biszex.
2013. máj. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen embert nem biszexuálisnak, hanem pánszexuálisnak nevezik.


Szerintem ez az érzelmi fejlődés egy magasabb szintje, kevés az ilyen ember.

2013. máj. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

nem szokásom a kinézeten alapuló párválasztás, de azért azt megnézem, hogy nő-e az illető


azt az idézőjelet szerintem letörölheted onnan

2013. máj. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Pánszexuálisnak hívják az ilyet.
2013. máj. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2013. máj. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Már ketten is leírták,úgyhogy nekem már fölösleges lenne.
2013. máj. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Na jól fogalmaztál a kérdéssel. Embernek lehet ember, de hogy tutira nem férfi és nem nő az hótziher. Ámbár elmehet simán androgünnek.
2013. máj. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Engem tíz éves koromban egyáltalán nem érdekelt senkinek a nemiszerve, de csak egy fiúba tudtam "beleszeretni". mindenesetre az a dolog hét évvel később múlt el. Azóta se az az első, ha meglátok egy embert, hogy vajon milyen a fütyije... És beleszeretek anélkül, hogy látnám, vagy gondolnék a nemiszervére. Nemtudom, a szerelem sokkal tisztább érzés a szexnél... az olyan alantas, de persze vágyom rá, és egy kapcsolat fontos része, de a szerelem kialakul anélkül is.
2013. máj. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen amikor a nemi szervét látod, igazából már mindgy, mert az van amit találsz, azt kell szeretni :)
2013. máj. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!