Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, ha nem vagyok fullos csaj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha nem vagyok fullos csaj?

Figyelt kérdés

nem vagyok ilyen ultraszexi, mint ő: [link]

hanem inkább ilyen egyszerű, mint ő: [link]

19l


2013. máj. 12. 10:55
1 2
 1/19 serenaviro ***** válasza:
86%
A második képen lévő nő jobban néz ki :)
2013. máj. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
26%

Az az egyszerű lány is nagyon szexi.

Amúgy meg nem lehet mindenki fullos :)

2013. máj. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
68%
19 évesen ennyi észt...
2013. máj. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

szerintem az első nem fullos, hanem k*rvás.

Nina Dobrev viszont elég fullos.

2013. máj. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen roh@dt nagy probléma! Így aztán esélyed sincs!


Te hülye vagy? Most őszintén?? :)Ha nem is Ninát vesszük alapul de ha ilyen külső adottságokkal rendelkezel akkor az esélyeid elég magasak.

Az első csajt azt max megdugni szokták aztán pá.

2013. máj. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
A második típus sokkal szebb :)
2013. máj. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Az első képen lévő csaj nem ultraszexi, ha nem ultra ribanc!
2013. máj. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:

Ultra szexi? Ez a muff tele van plasztikázva és fel van pumpálva szilikonnal. Gusztustalan semmi szexi benne.

A másik csaj pedig teljesen természetes sokkal szexisebb mint az felpumpált szilikon baby. Értsd az első kép szépsége egyáltalán nem természetes. én inkább lennék egy egyszerű lánnyal.

2013. máj. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ülj le egy 10 percre egy buszmegállóba és nézd az embereket! Meglátod, hogy nem full csajok vannak a srácok oldalán, hanem rendes, hétköznapi csajok. A full os csajok sem fullosak, csak amikor felépítik Őket a kozmetikusok.
2013. máj. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

A másodikon lévő nő sokkal szebb mint az első.

Nos ne akarj fulos lenni, mert az is lehet baj, így csak maximum olyanokat foghatsz ki akik csak arra hajtanak hogy párszor megcsináljanak és ennyi.

Persze nagyon fontos még a belsőd is ám, ne csak a külsőre hajts.

Ha ilyen átlagos csaj vagy, akkor sokkal jobb pasijaid lehetnek, igaz nem ismerem az ízlésed és lehet nem egy álompasit fogsz majd ki aki külsőre is teljesen megfelel neked, de lehet hogy egy olyan érzelmes párt találsz magadnak aki mindig kitart majd melletted, mert ezek az emberek pont az ilyen átlagos lányokra buknak. És köztük is vannak olyanok akik jól néznek ám ki.

Szóval ez egyáltalán nem gáz, add magad, ne más ízlésére építkezzél, viseld azt ami neked tetszik és szerinted jól áll, stb... stb...

2013. máj. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!