Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lenne az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lenne az ideális ajándék egy fiú 15. szülinapjára?

Figyelt kérdés

Barátomról lenne szó..semmi ötletem nincs mit adhatnék neki..valami emlékezetes dologgal szeretném meglepni.:)

14/L


2013. máj. 12. 16:32
 1/7 Buborék Fejü ***** válasza:
8 Gb ram
2013. máj. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
cumizd le.:D amúgy meg süss neki sütit, vagy vegyél neki egy aranyos plüss figurát
2013. máj. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

valamit még írjál róla

mit szeret

sportol stb

2013. máj. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

kocsik,motorok..stb.

focizik

2013. máj. 12. 16:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Hmm kocsik motorok, akkor egy BMW vagy egy Merci, esetleg Audi :D Na jó komolyra fordítva a szót talán valami ezekkel kapcsolatos kisebb ajándék jó lenne, mondjuk valami focis cucc, akár egy focilabda, ha nincs vele tele, vagy mondjuk a kedvenc autójából egy kicsinyített más, én mondjuk leginkább valami jó piának örülnék, de nem mondom, hogy 15 éves gyereknek azt vegyél. Valami focival, vagy autókkal kapcsolatos cuccot, ha szeret téged, úgyis tetszeni fog neki, ha valami ilyesmit veszel.
2013. máj. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ennek örülne ha focizik meg 15 éves

[link]

2013. máj. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

16:48-nak koszi.:)

utolso..nem ilyen jatek szerusegekre gondoltamxd

2013. máj. 12. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!