Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? Elég ideges vagyok. Túlreagálom?

Figyelt kérdés
A barátom facebookon beszélgetett egy lánnyal. A lány beleszeretett, ezt megírta neki. Mondtam a barátomnak, hogy törölje le az ismerősei közül, mert nekem ez elég rossz érzés.. Letörölte egy szó nélkül. Később mondta, hogy már nem is köszön a csajnak. Most meg már megint ismerősök. Mérges vagyok és szomorú.. Nem tudom mit csináljak. :(
2013. máj. 12. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Ülj le beszéld meg komolyan a barátoddal. mert ez így nem fog menni, a végén még összejönnek a hátad mögött és ez kinek lenne jó? Ha meg ugyan úgy flörtöl a csajjal akkor meg hagyd ott.
2013. máj. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja és tudom, hogy ez nem olyan nagy dolog, de azért nekem nagyon rosszulesik, hogy átvert.. :(
2013. máj. 12. 18:55
 3/3 anonim válasza:
Sztem picit tulreagalod...ne legy feltekeny..veled van akkor teged szeret es attol hogy beszelget mas lanyokkal.gondolj bele sztem teis szoktal mas fiukkal.bizz benne:) soksikert kivanok!
2013. máj. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!