Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogosan vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan vagyok ideges, vagy csak túlreagálom az egészet és amugy sincs közöm a hozzá?

Figyelt kérdés
A barátommal együtt vagyunk három éve. Én nagyon szerettem őt, vagyis azt az énjét, aki régen volt. Kedves megértő hűséges fiúnak ismertem meg, aki nem iszik, nem cigizik sportol, nem szeret bulikba járni, egészségesen él, de mostanába új haverokat szerzett és teljesen megváltozott. Azt hiszi, hogy inni meg cigizni az olyan menő, meg bulizni jár nélkülem, mondván hogy én nem szeretek és nem szeretné bámulni az unott pofám. Ezen kívül ebbe a báráti tásaságba van két csaj aki állandóan részeg és mindnekire rámászik. És még biszexek is, és tudom hogy minden pasi álma, hogy hármasba csinálja két csajjal. Szóval rettentő féltékeny vagyok, és hiába mondja a barátom azt, hogy ő sose csalna meg, ha kellő képpen leitattják szerintem nem utasítana vissza két jó csajt. Állandóan azon megy a vita, hogy rühellem az új haverjait, és szerintem az a két csaj rohadt nagy ribi, de szerinte meg tök jó fejek. És elegem van már ebből az egészből. De nem tudom, hogy igazábol van-e jogom beolvasni neki, mert én nem szabhatom meg, hogy kivel barátkozik, de nagyon hiányzik az az ember aki volt. :(
2013. febr. 23. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Sorry a vulgaritásért, de én kidobnám a pics.ába. :D

Az az ember aki hiányzik már csak az emlékeidben él.


21/N

2013. febr. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szállj be 4.nek.
2013. febr. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
miért ne lenne jogod? a véleményed elmondhatod, de meg nem szabhatod, hogy mit csináljon. sokáig már nem fogjátok húzni...
2013. febr. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Már a főkérdésből tudtam, hogy csaj vagy :D A véleményedet elmondhatod neki, de nincsen jogod megszabni, mit csináljon. Ha neki olyan gyerekes a gondolkodása, hogy szerinte inni menőú dolog, az az ő baja. Másokat meg leribizni csak azért, mert más az életstílusa mint neked, elég gyökér dolog. Szóval ha neked nem fér bele az, hogy folyton bulizik, akkor dobd. Ennyi.
2013. febr. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ahogy írod : 'Én nagyon szerettem őt, vagyis azt az énjét, aki régen volt.' ebben minden benne van.

Az írásodból amit leszűrtem , hogy az új énjét nem szereted és nem hiszem , hogy visszaváltozik a kedvedért. Senki se változik meg a másikért csak akkor ha ő akarja. Helyedbe ott hagynám, ő már nem az aki volt. Na meg a saját barátod ,azt mondja nem akarja nézni az unott pofádat -> bunkó. Ha tisztelne nem mondana ilyet..Mond el neki mit gondolsz és beszéljétek meg.

2013. febr. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!