Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért mit kaphatok?

Figyelt kérdés
Mit kaphatok azért,ha elhívok magamhoz egy prostit és nem fizetek neki,hanem megdugom.

2013. máj. 12. 19:00
 1/10 XCI ***** válasza:
Agyhelyen ver a stricije.
2013. máj. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
am meg szerintem előre szokás fizetni :D
2013. máj. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
megcsinál a stricije
2013. máj. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A kasszánál mig ki nem fizeted az árut, addig nem kapod meg.
2013. máj. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tuti van, strici erre is való, ha valaki nem fizet ő megoldja!
2013. máj. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Miért lenne hülye?

Mert ő nem látja ezt mindennap mint te?

2013. máj. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
0%
én kúva vagyok, nincs sicim, ha nem fizetsz így jártam.
2013. máj. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
És gondolod, hogy a lányok nincsenek felkészítve ilyen helyzetekre.. Ne legyél naiv! Egyébként ha megpróbálnád megtenni, akkor a stricije levágná a farkad és betömné vele a szádat.
2013. máj. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
vannak trukkok. peldaul, elore fizetsz, ha lakasra mesz, akkor sosincs egyedul, mindig vigyaz valaki ra es a penzre. Vagy a strici vagy a tobbi lany. Ebben az esetben elore fizetsz es kesz. Ha az ut szelen szeded ossze, akkor kifizeted, majd kilopod a taskajabol a penzt. Csak akkor veszi eszre mikor lelepett. Ilyenkor az biztos, hogy o kapni fog, szidast, vagy verest, attol fugg, de te nyertel egy ingyen kort! :D
2013. máj. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nos. Először is igen sok lánynak nincs stricije, hanem egyedül dolgozik, ami nem zárja ki, hogy ne tudna mozgósítani egy-két arcot, akik majd felkeresnek a lakásodon. Amúgy fizetni előre kell. Ha nem fizetsz, akkor elmegy. Ha erőszakkal visszatartod és megerőszakolod, akkor a börtönben találhatod magad.
2013. máj. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!