Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan léphetnék túl a dolgon?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan léphetnék túl a dolgon? (meleg)

Figyelt kérdés

A történetem hosszú kicsit:

Külföldre költöztem, abban a tudatban hogy fejlődjek és valóra váltsam az álmomat azonban egy héttel az elutazásom előtt beütött az amire életemben nem számítottam megismerkedtem egy sráccal... egy héttel indulás előtt teljesen belé szerettem egyszerűen ő a tökéletes számomra, szavakban nem tudom kifejezni mennyire szeretem és tisztelem mint embert, mint barátot, mint szerelmet tudom hülyeségnek hangzik de egy hét alatt olyan szinten megismertem és olyan szinten egy hullámhosszon voltunk hogy ilyen csak a filmekben van, hülyeségnek tartottam szerelmet első látásra.... ez az volt méghozzá a legelképesztőbb amit valaha tapasztaltam ős is így érzett (érez?) lényeg hogy két hete voltam kint és hát "járni kezdtünk" persze távkapcsolat... bele mentem elképesztően szerettem minden szép és jó volt de én az ex barátját ismertem és ő még tetszett is anno de nem volt köztünk soha semmi.. még azt sem tudta hogy meleg vagyok én sem róla.. lényeg hogy a fiú akivel együtt voltam vissza ment az exéhez mert szerelmet vallott neki amikor járni kezdtünk és én tudtam mekkroa szerelem volt köztük.. milyen összetört volt utána sejtettem hogy ez lesz úgyhogy szakított velem a nagy Ő mégsem tűnik boldognak már másnap írt hogy hibát követett el stb.. nem mondta hogy szakít vele énsem kértem tiszteletben tartom a döntését mert szeretem és tudom hogy ő is engem mindennél jobban..mégis néha nehéz a tudat hogy mással van.. de úgyérzem hagynom kell menni hogy tudja mit szeretne, nekem az ő boldogsága a legfontosabb akár velem akár mással, lehet balek vagyok de nem érdekel :D az igaz szerelem elkerülhetetlen ha kell valaminek lennie évek múlva is lehet... lényeg hogy nehéz néha sajnos még nem tudom sokmindennel lekötni magam külföldön lassan telnek a napok szerintetek reménykedhetek hogy valaha is boldogok leszünk együtt? köszi a válaszokat!



2013. máj. 12. 20:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát annyira ő nem szerethetett téged, ha csak úgy visszament az exéhez. Kérdezd meg tőle, hogy melyikőtöket szereti. És ha járni akarsz vele, akkor ne nagyon erőltesd a távkapcsolatot, hanem éljetek közel egymáshoz.
2013. máj. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet annyira szüksége van a fizikai szinten megnyilvánuló szeretetre, hogy ezért ment vissza az exéhez. Ha tényleg annyira szeret mint mondod, és jobban mint a másikat, akkor ha hazamész gondolom téged fog választani.
2013. máj. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

első válaszolónak: köszi de én nem hiszek istenben szóval nem mérvadó a véleményed., utolsó válaszolónak.. eégszségére nemtudom :D


másik két választ köszönöm szépen:) az a helyzet hogy én is úgyérzem főleg fizikai dolog miatt van ez az egész én több ezer km-re vagyok tőle nem tudok visszamenni mindennap beszélünk mármint úgy hogy ő ír rám tudom hogy szeret és én is őt tényleg mindennél jobban csak még nem jött el úgymondd a mi időnk majd talán később még lesz valami belőle addig meg éli mindenki a saját életét

2013. máj. 12. 23:49
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nehéz helyzet. Ha tényleg ő az igazi, akkor szerintem is lehet a későbbiekben köztetek rendes párkapcsolat. De az is lehet, hogy mire hazajössz már nem kellesz neki, mert már mást szeret. Szerintem nagyon ne éld bele magad, úgyis minden úgylesz ahogy lennie kell :)

Én azért drukkolok nektek :)

Egyébként mennyi időre mentél ki?

2013. máj. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi:) igyekszem nem beleélni magam hát ami azt illeti...valószínű örökre legalábbis arra terveztem:) szóval én haza már valószínű hogy megyek ez volt az álmom és erre tessék ez közbejön mindennap rám ír, én nem írok neki barátja miatt de tegnap is olyat írt hogy szeret és reméli később lesz még valami akár még házasságba is belemenne velem...
2013. máj. 13. 13:23
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem, menj ismerkedni...
2013. máj. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, hogy hány évesek vagytok?

Ha nem tervezed hogy hazajössz, akkor az a lehetőség marad, hogy ő megy ki később hozzád, ez szóbajöhet? beszéltetek erről?

2013. máj. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
21 és 18 és igen volt róla szó eredeti terve az volt neki :)sokmindent elterveztünk de egyenlőre nem így alakult
2013. máj. 14. 00:38
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Értem. Nem tudok mit mondani erre, majd az idő eldönti...

Annyi hogy ha olyanokat ír, hogy szeret akkor te is írd le neki az érzéseidet!

2013. máj. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!