Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent a lányoknál az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent a lányoknál az alábbi dolog (már ha jelent valamit)?

Figyelt kérdés
A hétvégén anyámmal az egyik áruházban vásároltunk, és egy csajszi állt egy stand mögött, valamilyen termékkóstolási lehetőség volt. Egyszer-kétszer előfordult, hogy összenéztünk, bár igyekeztem nem arra nézni, eléggé zavarban voltam, nem is akartam nagyon bámulni, de azért néha összeakadt a tekintetünk. Aztán arrafelé mentünk, és megszólított a csaj. Más nem nagyon volt éppen akkor a környéken, de pl. anyámat figyelemre se méltatta, pedig ő esetleg jobb "célpont" lehetett volna a potenciális vásárlást illetően, én pedig direkt a földet néztem, mégis kipécézett magának. Kérdezte, megkóstolom-e x terméket. Erre a szemébe néztem, és azt mondtam, hogy előtte azért nyugodtan megkínálhatnának egy felessel. És most jön a lényeg: nagyot nevetett, elfordult, aztán vissza, rám nézett, és mosolyogva mondta, hogy ilyen sajnos nincs. Mondtam, hogy kösz, de nem kérek, és továbbmentem. Szóval a kérdésem: jelent-e ez a fajta nevetés + oldalra nézés valamit? Mondjuk azt, hogy szimpatikus vagyok neki így első pillantásra, vagy ilyesmi. Netán én magyarázok bele dolgokat ebbe a szituációba? És vajon az ilyen esetekből lehet-e valami több (pl. laza flört, telefonszám elkérése stb.), és ha igen, akkor hogyan kell csinálni? Kösz a válaszokat.

2013. máj. 12. 20:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Hát bocsi, de szerintem kicsit belemagyarázod. Lehet hogy csak kedves volt, végül is az a dolga hogy csinos és kedves legyen, hogy lehetőleg jól reklámozza a terméket. Ha meg tetszik neked, miért nem kéred el a számát, miért tipródsz itt a neten?
2013. máj. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Marketing... Pár csávóval még elfogja játszani
2013. máj. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
ez tényleg csak marketing,nincs mögötte semmi,csak csinos nőként nagyobb eséllyel ad el valamit a pasiknak mint a középkorú nőknek
2013. máj. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Egy vagy a százezer közül.
2013. máj. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom megmondani így látatlanban, meg szerintem senki hogy tetszettél-e neki. Szerintem díjazta a humorod, örült hogy végre valakivel másképp alakul egy kicsit az a párbeszéd amit aznap szerintem már 500adszorra adhatott elő. Feldobtad a napját, szerintem ennyiről van szó. Mivel anyuddal voltál lehet nem lett volna nyerő leállni vele beszélgetni, de amúgy szerintem simán, még örült volna is hogy valakivel eldumálhat.
2013. máj. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Az ezotériában szokás ilyen magyarázatokat adni a természetfeletti dolgokra. Legalább is azokra, amit természetfelettinek gondolnak, mert nem ismerik a magyarázatát.

Tedd fel ott ezt a kérdést, és meglátod kitalálnak ők is valamilyen teóriát rá.

2013. máj. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Akkor ráfaragott, mert nem igazán szoktam venni semmi ilyesmit. Valami húskészítményt vagy mit ajánlgatott a csaj, úgyhogy különösebben nem hatott meg, de egyébként se szoktam bedőlni az ilyen "árusoknak". A nagyobb gond inkább a tapasztalatlanságommal van, nem igazán tudom eldönteni, mikor van az, amikor tetszhetek valakinek, vagy egyáltalán van-e ilyen stb., és megesik, hogy belemagyarázok egyet s mást a dolgokba (talán azért, mert szeretném, hogy megtörténjen).
2013. máj. 12. 20:49
 8/19 anonim ***** válasza:

Szerintem bármi lehetett volna belőle.


Az ilyen termékkóstolós lányokat nem szokták túlképezni, max annyi van, hogy mosolyogjanak és szórják a dolgokat, mondják el a fontos információkat.


Ilyenkor ott helyben el kell kérni a számát. A legeslegrosszabb dolog, ami történhet, hogy nem adja meg.

2013. máj. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

#5: Eléggé fanyar a humorom, meg sokan azt hihetik elsőre, hogy mord ember vagyok, pedig csak titkolni akarom azt, hogy belülről még valamennyire mindig sebezhető vagyok, és ha valaki megismer, akkor rájön, hogy nem vagyok olyan rossz ember, csak nem vigyorgok úton-útfélen stb.


#8: Hát sajna nem vagyok nagydumás, nincs is igazán sikerem a lányoknál, nem nagyon szoktam telefonszámokat elkéregetni, egyébként is inkább gátlásosabb típus vagyok, és egyrészt fogalmam sincs, hogy ilyen esetekben mivel lehetne pl. számot kérni, másrészt meg azért titkon ott van bennem az a tudat, hogy valószínűleg kudarcot vallanék.

2013. máj. 12. 21:01
 10/19 anonim ***** válasza:

Ezt meg tudom érteni, bennem is megvan ez, de sok év után rájöttem, hogy nagyon mit veszíteni :-)

Illetve ami igen fontos: A legtöbb ember halál bizonytalan és ha szembejön velük valaki, aki azt tudja mutatni, hogy ő pontosan tudja, hogy most az univerzum erre fog menni, mert ő arra akar, akkor az emberek simán mennek utána.


1-2 alkalommal volt alkalmam kipróbálni ezt és másnál is láttam és működik. Szóval ha egy lány ilyen helyzetben megereszt egy mosolyt és te határozott arccal megmondod neki, hogy "Szeretném elkérni a számod, mert tetszel nekem" és közben mélyen a szemébe nézel, akkor tuti, hogy ő lesz az, aki köpni-nyelni nem tud és csak két perccel a száma megadása után jut eszébe, hogy tehetett volna mást is.

2013. máj. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!