Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felmerült bennetek, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felmerült bennetek, hogy a gyereketek a saját neméhez vonzódik?

Figyelt kérdés
2009. okt. 1. 08:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Iegn, elgondolkodtam rajta. De nem azért, mert okot adott rá, ugyanis még elég kicsi (10 éves), hanem mert én is kamaszként a saját nememhez vonzódtam, csak később álltam át a hagyományos útra. :)

Szóval elgondolkodtam, hogy hogyan reagálok majd, ha ő is olyan lesz majd, mint én voltam. És arra jutottam, hogy rendben lesz úgy is. :)

2009. okt. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak!Hogy-hogy a saját nemedhez vonzódtál?Mikortól változtál?
2009. okt. 1. 08:39
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az első vagyok! Nem igazán értem a kérdésedet! Hogy érted azt, hogy "hogy-hogy" ? :)

Igazából szépen fokozatosan jöttem rá, hogy alapvetően mégiscsak a férfiakat tudom szerelemmel szeretni. De valószínüleg mindig is bennem marad a vágy a saját nemem felé is, bár már több, mint 10 éve férjnél vagyok. :)

2009. okt. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azt hittem ha valaki az azonos nemhez vonzódik, az már nem változik?!
2009. okt. 2. 13:55
 5/10 anonim válasza:
100%
Megváltoztatni nem lehet valóban. De változhat. Nekem például korábban csak lányokkal volt kapcsolatom és most pedig boldogan és nagy szerelemben élek életem első heteroszexuális kapcsolatában. (Ugyanakkor a szexuális vonzalmam megmaradt a nők felé is.)
2009. okt. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A válaszolónak.

Nem érzed úgy, hogy megvonod magadtól, azt ami igazán fontos Neked?

Mármint ha a lányokhoz vonzódsz szexuálisan, miért döntöttél úgy, hogy a másik utat választod?

Férjhez mész, gyereket szülsz, viszont egy életen át sóvároghatsz. Tudod, hogy értem.

Vagy annyira félre tudod tenni ezt a vágyat, hogy elégedett légy csak azzal, hogy vágyakozol és tudod, hogy soha nem lehetsz együtt egy nővel.

Kicsit kacifántosan fogalmaztam, de a lényeg remélem érthető.

2009. okt. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
koncentráljatok a kérdésre...
2009. okt. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem a húgommal kapcsolatban vannak kételyeim, mivel lassan 15 éves lesz, és ABSZOLÚT NEM MUTAT érdeklődést semmilyen korosztályú fiú után. Ellenben a legjobb barátnőével egy ágyban alszanak, NEM FRANCIA! és néha elég furcsa hangok szűrödnek ki tőlük. Nemtom, lehet hogy csak ''csajok'' és poénkodnak, de azért odafigyelek rá, mert nem vagyok biztos!:S

18 éves srác.

2009. okt. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Az első válaszoló valszeg biszexuális. 11-12 éves koromban mi is játszottunk szexuális játékokat a barátnőmmel. Aztán kinőttük. Azóta hetero vagyok, bár egyszer amikor sokáig nem volt senkim (34 éves koromban), erősen vonzódtam egy munkatársnőm iránt. Érdekes érzés volt, valami megmagyarázhatatlanul vonzó volt benne, de akkor megismerkedtem a jelenlegi férjemmel és az a vonzódás megszűnt.
2009. okt. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Az eredeti kérdésre: ha kiderülne hogy a fiam ilyen cipőben jár, elfogadnám olyannak amilyen. Nem örülnék neki természetesen, mert a jelenlegi közfelfogás alapján elég keserves évek várnának rá - legalábbis itt Mo-on,- de azért nem tagadnám ki és próbálnék segíteni neki, hogy elkerülje a buktatókat.
2009. okt. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!