Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy bajba vagyok! Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy bajba vagyok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy fiu aki szerelmett vallot nekem de én elutasitottam mert én csak barátnak gondoltam aztán randira hivott de én megint elutasitottam. Aztán tőnkre ment a barátságunk aztán volt egy kirándulás amin tők jól éreztűk magunkat és ugy gondoltam ujra barátok vagyunk de jőtt egy levél amiben azt irta hogy tudni akarja még mindig nem szeretem. És ujra tőnkre ment a barátságunk most nem beszélűnk de folyton néz mit tegyek?

2013. máj. 13. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
barátkozz vele .. ha meg nem érti megy hogy nem lehet több mint barát akkor ..ez van.
2013. máj. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

minek kínzod azt a gyereket??


őő szeret,te nem,ez őt felőrli

2013. máj. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Buborék Fejü ***** válasza:
Irigyellek, hogy neked ezt jelenti a nagy baj...
2013. máj. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hàny èves vagy? fiatal lehetsz nagyon....

persze hogy nèz, hiszen szerelmes belèd.... ha te nem szereted, hagyd bèkèn, mert igy csak szenvedni fog. amig o szerelmes belèd, igazi baràtsàg nem lehet koztetek

2013. máj. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!