Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy bajba kerültem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy bajba kerültem, hogy oldjam meg (sürgős)?

Figyelt kérdés

Együtt töltöttük a bnőmmel a mai napot de mivel napközben senki nem volt itthon már a szobám előtt egymásnak estünk, sőt pucérkodtunk is egész nap a lakásban, aztán mikor hazaértek a többiek bementünk a szobámba és ott voltunk a későbbiekben.

De elfelejtettük behozni a bnőm ruháit és anyám meg kimosta a tesóm ruháival mert azt hitte h az ővé és berakta mosásba :S Most meg itt van szegény lány meztelenül és nem tudom h fog hazamenni :S de ha még itt is alszik , hnap mit csinál egész nap pucéran amig száradnak a ruhái? Segítsetek vmi jó ötlettel lécci :(


2012. nov. 23. 20:37
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
84%
Menj el plázába venni neki gyors vmit
2012. nov. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
100%

hát bocsi de ezen jót nevettem :D

amúgy add oda neki a te ruháidat ha megoldható

2012. nov. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A kérdező kommentje:
Nincs annyi pénzem :( meg nem akarja h itt hagyjam így védtelenül egymagára :S
2012. nov. 23. 20:42
 4/51 anonim ***** válasza:
90%
Én nem egyszer vettem már fel nedves ruhád a szárítóról reggel. Iskolába menet előtt nem mindig lehet válogatni, az van, az kell. Nem a legkényelmesebb, de ki lehet bírni, és egy 36fokos testen viszonylag hamar megszárad.
2012. nov. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de én is jót nevettem. Rakd rá radiátorra a ruháit, ha nincs radiátor, tedd fűtőtest közelébe vagy hajszárítóval ess neki. Reggelre csak lesz valami :) Sok szerencsét :)
2012. nov. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
100%

nagy köztetek a méretkülönbség?

a te cuccaidban nem tudna elmenni, vagy a tesódéban...

2012. nov. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:
sokkal kisebb mint én de még tesómnál is :/
2012. nov. 23. 20:47
 8/51 anonim ***** válasza:
91%

Ha anyukád berakta mosni a ruhákat akkor a gép még ma lejár. Gondolom fűtötök, így a fűtőtest közelébe tessék teríteni a ruháit és amíg itt alszik éjszaka addig a ruhák száradnak, és remélhetőleg megszáradnak reggelre.


Ha nem, akkor a húgod nem tud kölcsön adni neki valamit?

2012. nov. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
100%

utolsó...és ilyen időben meg is fázik könnyen.

am.meg sztem vegyél 'kölcsön' tesódtol (gondolom lány) ruhát

2012. nov. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 A kérdező kommentje:

Akkor várunk reggelig, addig adok neki az én cuccaimból, nehogy megfázzon :)

köszi a válaszokat, remélem bejönnek h megszárad reggelre :S

2012. nov. 23. 20:54
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!