Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok pasi miért ilyen nemnormális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok pasi miért ilyen nemnormális?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem minden pasi ilyen, tisztelet a kivételnek!


Sajnos a fiúk többsége teljesen irreálisan gondolkozik... Pl múltkor láttam hogy egy lány megosztott egy képet facebookon (helyes arc, szőke haj, nem k.rvás ruhák, jó alak), és pár fiú leszólta amiért nincs kisminkelve meg stb... Komolyan? Egy természetesen szép arcú lány már nem elég jó? A szexire vakolt, alapból ronda ponrószínésznők pl. meg bejönnek nekik....


Aztán hát én magamat teljesen átlagos kinézetűnek gondolom.. Nem vagyok egy szépség, de bányarém se, viszont a max smink szempillaspirál, esetleg ha valami különleges alkalom van akkor több... Meg nem öltözködök kihívóan. Viszont a környezetemben néhány lány meg úgy öltözik és sminkel, mint egy útszéli.. Nem az a csinos-szexi stílus.. hanem tényleg repedtsarkú r.bancnak néznek ki, már bocsánat.. És körülrajongják őket a fiúk. Miért? Csak mert bárki tolhatja őket a diszkó mögött minden éjjel?

Ez önmagában nem is zavarna, mert nem vágyom ilyenféle népszerűségre, de az már igenis bánt, hogy rám folyamatosan teszik a megjegyzéseiket... Pl. volt egy bál nemrég, gondoltam kihozom magamból a maximumot... szolid smink, haj szépen megcsinálva, csinos ruha, egészen magabiztos voltam aznap, mígnem egy pasi rámnéz és kb. undorodva: "jéééézusom"... Az őt körbeveő lányokon persze 15 centi sarkú cipő, p*csaszoknya, köldökig kivágott blúz.


Az egy dolog, hogy nekik a k*rvák jönnek be, de miért kell folyamatosan megjegyzéseket tenni, és megbántani azokat a lányokat akik amúgy egyáltalán nem is csúnyák.. De ez önbizalmuk emiatt a béka feneke alatt van, pl. nekem is.


Ugyanez igaz fordítva, sok lány is visszavehetne.


Természetes, hogy az ember nem lát minden pasit/csajt jóképűnek/szépnek, de ha nem jön be neki, miért kell még beszólni neki? Nem lehetne egyszerűen nem foglalkozni vele?


2013. máj. 13. 19:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek ugyanaz a "normális".

Neked ez,nekik az.

2013. máj. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én nem szeretek lányokat megbántani... és ezt nem tudhatod miért ilyenek és a ribizliket meg sz*rd le úgy sem lesz belőle valami értékes ember


hány éves vagy? :D


nekem pl a kibontott haj és smink nélkül. Nekem ez jön be

2013. máj. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nos, igen, sok komoly értékítélet-zavarban szenvedő egyén van a világon. Én annak csak örülni tudok, hogy vannak normális lányok/nők. (Nem tudom, mennyi idős vagy, ezért írom így :) )


A barmokkal ne foglalkozz! Mi értelme van?


28/F

2013. máj. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
19 vagyok :)
2013. máj. 13. 19:35
 5/9 serenaviro ***** válasza:

Ne törődj azzal, hogy mi tetszik a pasiknak, add magad. Hangsúlyozd ki azt, amit te érdekesnek, különlegesnek, szexinek vagy fontosnak tartasz magadban, mind a smink, öltözet és frizura, mind pedig belső tulajdonságok és fogalmazásmód, hozzáállás tekintetében.


Ne próbáld megjátszani magad, abból nem fog sok jó kisülni, ellenben ha türelmes vagy, figyelsz másokra és nem feszengsz, akkor üldözőbe vesz a boldogság. :) Ne törődj azzal, hogy más hogyan viselkedik, vagy mit akar, az nem a te dolgod. Úgyis azt akarod, hogy magadért tetsszél másnak.


Azt gondold végig, hogy az ÖNbizalomhiányodnak miben van köze a fiúkhoz, illetve a többi lány viselkedéséhez? Semmiben. Ne vegyél mindent magadra, legyél békésebb. A belső béke és szenvedély egyensúlya adja meg a kisugárzást. Ehhez pedig célok kellenek, letisztult gondolkodás és érdeklődés. Az irányvonalakat magadnak kell kijelölnöd, de a tapasztalataimat szívesen megosztom, ha gondolod. :)


F/20

2013. máj. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor egy normális nő vagy. :) /Az előbbi/
2013. máj. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

ma 19:37

Nem játszom meg magam :D Évek óta hallgatom ezeket a hülyeségeket, sose gondoltam arra hogy megváltozzak olyan irányba ami nem én vagyok, és én is buta libaként viselkedjek :D csak bosszant. Már megtaláltam azt a pasit aki nem ilyen, ő így szeret engem, és lelket önt belém, csak hát a sok beszólogatás miatt elég nehéz szépnek és jónak látnom magam.

2013. máj. 13. 19:44
 8/9 serenaviro ***** válasza:
Persze, nyilván ezek eredmények, és rengeteg becsülendő tulajdonságod is van, de figyelj arra, hogy ezek nem adnak alapot arra, hogy másokat lenézz. Ha magabiztos leszel, akkor nem lesz ezzel problémád. Tudnék ajánlani jó könyvet.
2013. máj. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gondolom csak visszaadta azt a "kedvességet", amit a lányok adtak neki eddig...
2013. máj. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!