Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyobb koncerteken zenei-fesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyobb koncerteken zenei-fesztiválokon hogyan kerüljek a leghátsó sorból az első-sorba? Mert áltaában van pogó amin nem szeretnék átmenni/belekeveredni.

Figyelt kérdés
Vannak tuti módszerek ötletek? Nem akarok senkit fellökni illetve tolongani és 15vagyok és elég nehéz lenne fellökni egy 100kg-s felnőtt Rockert.Szóval röviden: ötletek-módszerek az elő sorhoz?(Utolsó-sorból az elsősorba)
2012. máj. 8. 19:10
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Nem ebbe a kategóriába akartam írni....bocsi mindenkinek
2012. máj. 8. 19:11
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát miért nem állsz be előbb?

Én így szoktam.Odaállok mikor vége van az egyiknek,ugye két koncert közt szünet van.Addig a tömeg egy része elmegy,arrébb állnak.Ez egy jó pillanat,hogy első sorba juss.

Ha már megy egy koncert csomóan vannak,te meg leghátul vagy,úgy tényleg bajos..

2012. máj. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
egy dinamit a kézben, esetleg szamuráj kard, de ha esetleg ruha nélkül, kecsappal és mustárral bekent valdor csirkemell sonkát raksz a fejedre és kenőmájassal bekened az ánuszod, sztem nem fogják utad állni az első sorig
2012. máj. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Aham, amúgy még nem voltam nagyobb koncerteken, szinte csak a Dürerbe,Gokart Cafe-ban voltam meg Crazy Mama-ba ja meg Rocktogon szabadtérin nem is voltam szóval érdekes lesz
2012. máj. 8. 19:18
 5/11 anonim ***** válasza:
Legy ott koncert elott 1 oraval. Arra is szamits, hogy az elso sorban nagyobb a pogozas/gyurozas!
2012. máj. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
gyurozás? az meg mi?
2012. máj. 8. 19:28
 7/11 anonim ***** válasza:
gyurodas :S
2012. máj. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
xDDD
2012. máj. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Érj oda korábban. Metallica koncertre kb másfél 2 órával kezdés előtt érkeztem, az előzenekarok közepére, és a normál állóhelynek az első 10 sora környékére tudtam állni. Az már más tészta, hogy az a hely tele volt őrültekkel, de ez ilyen :D
2012. máj. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én bármenyire is szeretnék első sorba lenni, nem lehet a pogo miatt. Így mögéjük állok, néha azért hátrébbjönnej. Alvinék csinálják azt, hogy 2fele küldik a tömeget, és úgy egymásnak rohannak. Szereztem is kék foltokat. 14/L
2012. máj. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!