Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki már elég régóta tetszik. Az osztálytársam és nagyon jóban vagyunk, sokat szoktunk hülyülni, beszélgetni. Nagyon megszerettem, páran mondták nekem, hogy látszik hogy én is bejövök neki... de én nem tudom. Félek elmondani ezt neki, mert mi van ha ő nem így gondolja, akkor már nem leszünk ilyen jóban. Ráadásul inkább amellett vagyok, hogy a fiú kezdeményezzen. Szerintetek mit tegyek?

a válaszokat előre is köszönöm :)



2013. máj. 13. 21:50
 1/3 anonim válasza:
lány vagy. minden tehetséged megvan a "jelzésre", most ő is ugyanilyen tanácstalanul áll a dolgok előtt, mint te. biztosan ő is fél azt mondani neked, hogy: tetszel! tölts vele sok időt, és lássa, hogy inkább rá szakítasz időt, mint a barátaidra. járjatok bulizni, táncoljatok, igyatok hogy picit ő is oldottabb legyen. végülis egy buliban sok minden megtörténhet - nagyonsok jó dolog kezdete :)
2013. máj. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Teljesen ugyan ebben a helyzetben vagyok! (voltam)

De mivel én is erős híve vagyok, hogy "csaj nem mászik pasira, pasi kezdeményez, onnan megy magától" ezért nem tettem inkább semmit. Szerintem sokkal jobb, hogy ezt tettem, minthogy lépjek.

2013. máj. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ööö... az alapelv (lenne), h a srác kezdeményezzen, viszont én elmondtam, hogy mi a helyzet. :) Jó sült ki belőle, én is tetszettem neki, szóval merj kockáztatni szerintem.
2013. máj. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!