Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Körülbelül két éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dejong kérdése:

Körülbelül két éve vagyunk együtt a barátnömmel, ő nagyon nagyon szeret, de részemről már a vége felé közeledik a dolog, mitevő legyek?

Figyelt kérdés
Már többször akartam külön folytatni,de azt mondta hogy minden más lesz, neharagudjak.Azt mondta én vagyok az élete értelme és nélkülem nélkülem nem akar élni,meg akar halni.Viszont nem lehet rám erőltetni ezt az egészet,több oka van annak,hogy szakítani akarok vele:sok veszekedés,viták,nem akarok olyan lánnyal élni,lenni,akinek a napjai a foci meccsekkel telnek vagy edzesekkel,versenyekkel,az érdeklődési korunk is más,és mi is nagyon különbözőek vagyunk.Az elején hatalmas volt a tűz,de mostanra részemről kialudt,de amint felhozom,hatalmas sírás van,és az,hohy nélkülem nem akar élni,meg fog halni
2013. máj. 14. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:

sajnos sok ilyen lány van, aki érzelmi zsarolással, fenyegetőzéssel próbálja a párját magához láncolni. mondd el neki mindezt, mondd el, hogy neki sem lesz jó, ha valaki olyan van mellette, aki csak szánalomból, muszájból van vele. ezen kívül egy dolgot tudsz tenni: legyél erős, ne hagyd magadat befolyásolni általa.

ha a meg fog halni típusú kijelentéseket komoly fenyegetésnek érzed, lehet nem ártana ha beszélnél egy barátjával, vagy az anyukájával is, bgiztos, ami biztos. bátyám egyik ex-barátnője 2 levél xanaxot vett be, aztán küldte az sms-t. nem sokon múlott, hogy ne vegyük észre, akkor ott halt volna meg. szóval ez komoyl dolog, de nem kell, hogy a te életedet tönkretegye!

2013. máj. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%

Érzelmileg zsarol téged. Tönkre fogsz menni, ha tovább húzod. Állj a sarkadra és mond meg. Én is így jártam, húztam halasztottam a szakítást és odáig fajult, hogy lelkileg tönkrementem.


Ja és ha szakítasz vele mindenféle kapcsolatot szüntess meg..!mert az ilyen lányok folyton próbálkozni fognak és nem hagyják hogy teljes életet élj nélkülük! Képesek arra is, hogy tönkretegyék az új kapcsolatodat..tapasztalat!

2013. máj. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ez érzelmi zsarolás, ezzel ne foglalkozzál, mert akkor Te mész tönkre

röviden és tömören mond meg, hogy vége, ennyi mást nem lehet tenni, ne kezdj belemenni dolgokba, mert ugyan ide kerülsz vissza

szakítás után menj el szórakozni N

2013. máj. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak mondja hogy meghalna inkabb mint nélkülem,nem zsarol hogy ha elhagyom,megöli magaát
2013. máj. 14. 15:32
 5/7 A kérdező kommentje:
főként az a gond hogy nem igazán illünk össze,ő focizik,és önkéntes tűzoltó,nekem ez se igazán jön be,folyton verseny,edzés vagy meccs...plussz a viták
2013. máj. 14. 15:34
 6/7 anonim ***** válasza:

Hogy akar az olyan tűzoltó lenni(mások életét megmentő), aki érzelmileg ennyire labilis, nincs tisztában az döntéseinek súlyával??

Esetleg, ha jóban vagy a szüleivel mondd el nekik, hogy szép és jó volt minden, de te köszönöd nem kérsz többet. Kerek-perec megmondod, hogy szakítani akarsz és inkább a tisztább utat választod, minthogy csald. És felhívod a szülei figyelmét, hogy ezzel zsarol téged és szeretnéd ha mindenki nyugalma érdekében jobban ránéznének!


Ne hagyd magad, csak elpocsékolod a fiatal éveidet!! Felesleges erőltetni azt ami már régen rosszul működik!

És tényleg mindenféle kapcsolatot szüntess meg vele, hogy sehol ne tudjon utolérni! Felnőtt emberek vagytok ez gyerekes gondolkodás, hogy akkor ő meghal..

LÉPJ TOVÁBB!!

2013. máj. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Eltelt 9 év, mi történt azóta? Megszakadt a kapcsolat?
2022. szept. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!