Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy barátom, aki úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátom, aki úgy érzem már nem annyira szeret, mit tegyek? 6 hónapja vagyunk együtt és több dolog miatt gondolom ezt, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem foglalkozik velem annyit, amennyit igényelném, de ha én veszek vissza egy kicsit is a "babusgatásból", akkor abból veszekedés van. Nem szeretném elhagyni, de úgy érzem kezd elegem lenni ebből, csak adok és adok, és elég csekély, amit visszakapok. Nem csupán az anyagiakra gondolok, de azt is írhatnám, a törődés, a figyelem, ami fontos lenne. Amúgy meg féltékeny, ha más fiúval jobban kijövök, ami persze semmi több az együtt hülyéskedésnél. A probléma, hogy belészerettem, de nem tudom mit csináljak most.

2013. márc. 29. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
mondd meg neki őszintén! vagy próbáld kicsit elérhetetlennek mutatni magad, hátha feltűnik neki hogy ez így nem járja..
2013. márc. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tudnotok kell beszélni erről, érett emberek módjára. Nem működhet mindig ugyanolyan jól egy kapcsolat, ez természetes, de (akármilyen nyálasan hangzik) ezeken a hullámvölgyeken együtt kell túljutnotok.

Alap, hogy egy kapcsolat akkor jó, ha jól is érzed magad benne. De ez persze nem mindig van így. Próbáld feleleveníteni azokat az okokat, amikért szereted, és a szép élményeiteket együtt. Ezeket neki is mondd el.

Muszáj lesz felhoznod előtte a témát. Ha együtt szeretnél maradni vele, akkor a beszélgetés közben éreztesd vele, hogy számodra még mindig fontos a kapcsolatotok.

Ne húzd nagyon sokáig, de ne is hamarkodj el semmit, gondold át alaposan, hogy TE mit szeretnél. Ezt neked kell tudnod, neked kell eldöntened.

Remélem, valamennyit tudtam segíteni :)

2013. márc. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, köszönöm, hasznos, jó tanácsok voltak.

Ami még a probléma, hogy nem tudom, hogyan tálaljam neki, mert próbálkoztam már ezt valahogy mondani, de támadásnak vette, valamint, jobban tud érvelni, gyorsabban vág az esze, így nem igazán tudok vele úgy vitázni (mert ebből biztos vita lesz) hogy végül ne én jöjjek ki belőle "vesztesként". Erős kifejezés, de így él meg egy vitát, harcként, amiből mindenáron győztesként kell kijönnie, és mindent bedob ennek érdekében. Már többször sértegetett is, amikért később persze bocsánatot kért. Meg persze nem mindennaposak ezek, de kezd rendszeressé válni.

2013. márc. 30. 14:40
 4/4 A kérdező kommentje:
Még mindig nem változott a helyzet...
2013. ápr. 28. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!