Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem furcsa ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem furcsa ez?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem egy szoláriumba recepciósnak és vissza is írtak,hogy mikor érnék rá személyes megbeszélésre csak én nem bp-i vagyok és írtam ,hogy messze lakok és azért keresek munkát,hogy oda költözhessek és erre azt írta ,hogy láthatna -e rólam képeket ,és itt most nem tudom mit csináljak nekem ez furcsa akkor nem is beszélgetni akart velem hanem csak látni,hogy hogy nézek ki?
2013. máj. 14. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Manapság már szinte mindenhová megkövetelik a fényképes önéletrajzot, recepciósnál meg pláne elvárható, hogy az ügyfél ne forduljon ki az ajtón, ha meglátja. Ebben semmi furcsa nincs szerintem, te vagy túl gyanakvó.
2013. máj. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem furcsa. Egy szolárium recepcióján fontos, hogy néz ki a recepciós. Fontos, hogy legyen jó és egészséges megjelenésű, csinos, barátságos arcú, szimpatikus és megbízható benyomást keltő. Azért kérik a fotót, hogy megnézzék, milyen vagy külsőre. Ha nem felelsz meg az elvárásaiknak, nem hívnak be és így nem kell feleslegesen Bp-re utaznod. Ennyi!
2013. máj. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
hát igen, mert nem vehetnek fel minden rondaságot egy szoláriumba.. akármelyik szoláriumba bemész szép csinos fiatal lányok lesznek a recepciósok.:)
2013. máj. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért kéri a képet, mert ha a külsőddel nincs megelégedve ( az esztétika miatt fontos egy szoliba), akkor nem rángat fel interjúra vidékről.


29/n

2013. máj. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet szimplán az az oka amit itt írnak mivel szoliban tényleg feltétel a csinos külső, viszont az éjjel nappal nyitva tartó szoliban állítólag gyakori az egyágyast szolgáltatás is(orál), ami a te döntését nem kötelező de ha jön egy olyan lány aki vállalja te repülés ha te nem! Kérdezz rá szerintem! De a csinos külső tényleg alapfeltétel minden szoliban!
2013. máj. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De az önéletrajzomba volt fénykép,mondjuk nem egész alakos
2013. máj. 14. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!