Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez csak nekem furcsa? Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak nekem furcsa? Én vagyok régimódi, vagy az ilyen lányok ribancok?

Figyelt kérdés
Mikor egy magát ártatlannak beállító lány arról beszél, kivel, hol, hogyan, mikor du.gott. És ezt fűnek-fának elmondja.
2013. ápr. 27. 14:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%
megválaszoltad a kérdésed. Ribancok :DDD
2013. ápr. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
A szenteskedő, ártatlant játszó csajok a legnagyobb ótvar r*bancok, óvakodj tőlük! :D
2013. ápr. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Lehet csak kamuzik,hogy nagyobbnak tűnjön,mint a filmben(könnyű nőcske).De lehet csak hülye és nem tudja,mennyire nem helyes,amit tesz.
2013. ápr. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
nem te vagy a régimódi, tényleg ribancok
2013. ápr. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
59%

:) mi rossz van abban? valószínűleg tini és most fedezi fel az élet örömeit. Azt hiszed a fiúk nem szokták kidumálni? pff de még hogy! A felnőtté válás természetes része, új dolgokat tapasztalunk meg és az élmény megosztjuk mással is.

Ezt a ribancozást hagyjuk, nem kell megbélyegezni a másikat.

26/L

2013. ápr. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Az ok hogy a fiúk (mert az megszokott), bár ők nagyítanak is és csak haverok, barátok között. De egy lány szerintem ne beszélje ki az intim dolgait nagy közönség előtt, főleg ha már elmúlt bőven 20 éves!
2013. ápr. 27. 15:24
 7/17 A kérdező kommentje:
Jah, és közben csodálkoznak, hogy senkinek se kellenek komoly kapcsolatra, jegyezném meg... Közben meg az ártatlan, álmodozó, mindenki őt bántja, öngyilkolós típusúak. Akik csak olyan pasikkal kezdenek, akiknek van barátnőjük. Ez is gondolom természetes. :)
2013. ápr. 27. 15:27
 8/17 anonim ***** válasza:
41%
5ös,így beszél egy igazi ribanc...
2013. ápr. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
én 23-24 évesen még nagyban csicseregtem a barátaimnak a szaftos dolgaimról :) és ők élvezték hallgatni és még többet kérdeztek. Akkoriban éltem ki magam, ugyanis 19 évesen kezdtem el a szerelmi életet, szerintem teljesen jó korban. Megvolt, jó volt, köszönöm, ennyi :) ma már nem osztom meg mert már nincs meg az újdonság varázsa, de akkor még olyan új volt, csak úgy dőltek belőlem a szavak :) nincs ezzel semmi gond.
2013. ápr. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
igen, mindenki keresi önmagát ebben a kaotikus társadalomban. ez természetes.
2013. ápr. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!