Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan ismertétek meg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan ismertétek meg az igazit?

Figyelt kérdés
Itt arra gondolok. Hol találkoztatok először. Milyenek voltak az első találkozások. Mikor jöttetek rá hogy ő az aki nektek kell?

2013. máj. 14. 14:17
 1/10 anonim ***** válasza:
interneten. először egy két napos randik volt. az első pillanatban tudta,-
2013. máj. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sajnos még nem találtam meg..:)
2013. máj. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

gyken...

és az egész összeomlott

2013. máj. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
még nem találtam meg
2013. máj. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Prof. Shevy miért omlott össze?
2013. máj. 14. 14:21
 6/10 anonim ***** válasza:

Az a vicc, hogy egy MMORPG játékban. :D

Lány~

2013. máj. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én már 3x gondoltam úgy hogy megismertem az igazit de utóbb kiderült hogy egyik sem volt az.

De azóta elteltek az évek és nem úgy keresem mint a fiatal 10-enévesek.

Szóval nem keresek igazit, de remélem majd találok olyat akivel minden szuper lesz.:)

2013. máj. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%

rock zenéket hallgatok emós külsővel,sose hittem volna,hogy egy diszkóban találom meg az igazit. :D A barátnőim (ők se nem emósok,se nem rockerek) elhurcoltak egy diszkóba szilveszterkor.Fél óra se telt el,nem bírtam azt a táblakaparós zenét,szóval elindultam kifelé,pont egy időben akartam kilépni az ajtón egy másik sráccal,olyan stréberes külsejű (egyszínű kék felső,farmernadrág,kocka szemüveg,rövid világosbarna haj),de ez mellékes.Szóval ő előreengedett,és aztán kint sétálni kezdtünk,a parkban leültünk egy padra,és ott beszélgettünk órákon át.Éjfélkor tűzijáték volt,és azt néztük,aztán ő azt mondta,hogy mennie kell,így megadta a számát,és visszakísért a diszkóba,aztán elindult az ellenkező irányba.Aztán másnap felhívtam,ő pedig elhívott sétálni.Vissza mentünk a parkba,és randira hívott.Első randin piknikeztünk,ketten,tóparton.Életemben nem gondoltam volna,hogy jól érezném magam egy tó partján,egy szemüveges sráccal,miközben sajtosszendvicseket eszünk. :) A következő jó pár randink is hasonló helyeken volt (tópart,fa,bunker...).Azt hiszem,már akkor sejtettem,hogy ő az igazi,amikor a parkban szilveszterkor beszélgettünk.Aztán már biztos voltam benne,amikor legközelebb és utána meg utána randiztunk. :)


25/L

2013. máj. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is MMORPG játékban ismertem meg a barátomat, 3 éve vagyunk együtt lassan. Sokáig küzdött, mert én nem akartam tőle semmit, de így alakult és nagyon belé szerettem egy idő után. Első találkozás nagyon furcsa volt, de azok voltak életem legszebb napjai. :)
2013. máj. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi már évek óta ismertük egymást, de sosem gondoltunk úgy egymásra. Néha mikor össze futottunk váltottunk egy két szót. Tavaly nyáron tesóm meghívta őt is a szülinapi bulijára és ott sokat beszélgettünk, nevetgéltünk, táncoltunk. Másnap pedig elhívott motorozni. Utána szinte minden nap találkoztunk. Összejöttünk és nem telt el sok idő mikor éreztem, hogy ő az aki kell nekem. Ma már együtt élünk és tervezgetjük a jövőt :)
2013. okt. 7. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!