Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ronda fiúk, titeket hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda fiúk, titeket hogy gúnyolnak ki a lányok?

Figyelt kérdés
Mármint leírnátok részletesen, hogy miket és hogy szoktak mondani? És milyen lányok ezek?
2013. máj. 14. 14:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy levegőnek néznek :D
2013. máj. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
43%

Például meglát és benyögi, hogy fújj, mekkora orrod van és közben vihog hangosan. A legtöbb csak úgy vihog, mint egy idióta, ha meglát.

Ugye, milyen kedvesek a lányok?


Én hülyemég elhittem, hogy vannak rendes lányok, de már tudom, hogy nem szabad velük foglalkozni, mert felszínesek és kegyetlenek, önzőek és csak a saját boldogságuk fontos nekik és élvezik megalázni a fiúkat.


Az a legrosszabb, hogy nem lehet őkeg bántani sem, mert akkor te vagy a gonosz vadállat és még téged visznek el a börtönbe, de ők persze nyugodtan bánthatnak fiúkat, ezért őket senki sem bünteti meg. JÓ lenne már bevezetni, hogy amelyik lány gúnyolódik el lehetssen zárni börtönbe vagy valami pénzbírsággal súlytani, akkor legalább megtanulnák tisztelni a fiúkat!

2013. máj. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 ULTRAGOKU4 ***** válasza:
65%
hát mondhatom jó hülye vagy! emiatt börtönbe? xD akkor ha mint lány a lánytól elveszi a szempillaspirált csak kölcsön akkor már azért is?
2013. máj. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Amire emlékszem,hogy rosszul esett, az kb 15-16 éves koromban télen történt. Jött velem szemben két csaj, és vihogva gúnyosan mondta az egyik a másiknak, hogy itt jön a férjed, erre elkezdett a másik is vihogni, ami addig tartott,amíg fejen nem dobtam egy fasza kemény hógolyóval. Voltak más esetek is, több is, de már hozzászoktam.
2013. máj. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Még a barátzóna közelébe kerüléséért is vért kellene pisálnunk hogy sikerüljön.
2013. máj. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Teljesen átlagos lányok, és a külsőmre vonatkoztatva nincs olyan negatív szó, amit még ne mondott volna rám lány. Bár teljesen jogos, mert alacsony vagyok, ocsmány és dagadt.
2013. máj. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
jézusom o.O hát én sose tudnék kigúnyolni egy fiút mert nem annyira szép.. én velük is elvagyok attól még senkit se kell elítélni szerintem..:) L/16
2013. máj. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Én még nem is voltam nővel olyan ronda vagyok.

A koromat le se merem írni.

2013. máj. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

7 te egy tündér vagy, komolyan..

8 ezen meg már sírok a nevetéstől:-)

Én 26 f vagyok. Nekem az esett rosszul, h a strandon elment mellettem 2 srác és az egyik azt monta a másiknak:

Ez még nekem is kevés lenne xdd.

2013. máj. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Sose tudnék más ember kinézetén gúnyolódni. sok esetben rendesebbek a csúnyább emberek mint a páwák meg a műcicák... Mindenki olyannak született amilyen. Senki nem tehet róla.az egy utolsó gonosz dög aki lenézi ,kiröhögi a másikat ezért.:) 18/L
2013. jún. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!