Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyes lányok milyen alapon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes lányok milyen alapon rondáznak le, gúnyolnak ki egy fiút, amikor a szépség relatív?

Figyelt kérdés
Nem egy ilyen magától elszállt lány rondáott, gúnyolt már ki, pedig én már sok lánynak bejöttem, sokan tartottak és tartanak helyesnek, olyan is van, hogy lányok kezdeményeznek nálam, igaz ez ritka és a fészbuk korszak óta csak ott mernek nyitni a lányok úgy tapasztalom, élőben félénkek a kezdeményezéshez. Na szóval, ha nekik nem is vagxyk az esetük, van képük úgy beszélni velem, mintha valami selejt, értéktelen senki lennék, pedig nem is ismernek és a legjobb, hogy mikor megmondom, hogy a szépség relatív és, hogy lehet neki nem vagyok az esete, de más lányoknak már bejöttem, akkor még kinevet meg nem hiszi el. Nem értem, hogy miért nem lehet ezt is elhinni, amikor igaz. Vagy tényleg én lennék csak ennyire megosztó személyiség a csajoknál a külsőm miatt?

2013. márc. 25. 14:33
 1/10 anonim ***** válasza:

"van képük úgy beszélni velem, mintha valami selejt, értéktelen senki lennék"

ha engeded, meg is érdemled...


amúgy meg ne vedd a szívedre, szépen szelektáld ki az ilyeneket az életedből.

2013. márc. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem csak te. Ott van például a nagyorrú srác pár kérdéssel előbb. De ilyen van a lányoknál is. A szépség tényleg relatív.

Ne foglalkozz velük, higgyenek, amit csak akarnak. Azokra koncentrálj, akikkel kölcsönösen tetszetek egymásnak.

2013. márc. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Egyrészt mit érdekel téged, zavar, hogy nem mindenkinek vagy a tökéj, zavarja egódat?:) Mem jöehtsz be mindenkinek nem lehetsz mindenki esete! :)

akinek nem tetszel, azt hagyd, lesz más aki elájul!

2013. márc. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk, hogy kib@szott szarul esik, hogy valaki sérteget, főleg úgy, hogy én nem ártottam neki semmit sem. Azért megnézném kinek esne jól, ha porig akarnák alázni a külseje miatt, még szerencse, hogy van miből önbizalmat merítenem, mert több lánynak is bejövök, bejöttem már.
2013. márc. 25. 14:46
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele! A szépség relativ, pontosan. Nekik nem jöttél be, ráadásként még bunkók is, sz.rd le.
2013. márc. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Shit test az egész haver, ne félj bejössz nekik nagyon is, shit test az egész.
2013. márc. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A fiúk is ugyanilyenek.

Ez emberi tulajdonság, van aki tapló paraszt, és

a saját értékeit úgy akarja felnagyítani, hogy a másikét

lelohasztja. Tök mindegy, hogy fiúról vagy lányról van szó.


Meg kell próbálni túllépni rajta, és nem azzal az 1-2 negatívval foglalkozni, mert különben elveszik az önbizalmad.


29/n

2013. márc. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyrészt a szépség nem relatív. Az egyéni ízlés igen, de az, hogy az ember szép, azaz a legtöbb embernek tetszik, na ez már egy egészen objektíven mérhető dolog.

Másrészt nyilvánvalóan nincs önbizalmad, ezért érint ennyire mélyen a dolog. Önbizalmat próbálj meg több helyről is meríteni.

2013. márc. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia! Az ilyen felszínes p*csákat hagyd figyelmen kívül, ha van olyan lány akinek tetszel, röhögj a képükbe, ők meg menjenek shoppingolni... (amúgy ez nem csak a lányokra jellemző, vannak ilyen fiúk is).

18/L

2013. márc. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Óóó,mintha a férfiaknál nem lenne tapasztalható ez a magatartás.....

Nem a nemektől függ,nem a nők a gonoszak,nem a férfiak a bunkók,hanem SZEMÉLYEK!!

Főleg,ha olyan emberről van szó,akinek nehezére esik a frappáns reakció, nem tudja elhallgattatni a gúnyolódót..ha pedig nem is szemtől szembe megy a dolog,hanem pl neten keresztül,akkor akár még az ember akasztását is megszavaznák... nézz csak körül itt, olyan lazán ítél meg mindenki mindenkit,holott nem is ismerik egymást....feltesz valaki egy képet,véleményt kér,és ha nem tökéletes,olyan alpári beszólásokat kaphat,hogy az ember az olvasásba is belepirul...de nem ismeri,így le.szarja,hogy lehet az a kiscsaj,akinek beszólt,telebőgi a párnáját...

2013. márc. 28. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!