Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kellenek még mostanában az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellenek még mostanában az igazi lányok is? Vagy senki nem vagy, ha nincs benned plázacica 'vér'?

Figyelt kérdés

Mostanában komolyan azt vettem észre,hogy a normális lányok azok nem kellenek senkinek.

Azt gondoltam mostanában is egy fiúról,hogy esetleg tetszek neki, de mint kiderül pont egy ilyen velem egykorú de tipikus cica-mica kell neki is. (Nyilván nem titok, mostanában az ilyen lányok kellenek sok mindenkinek.)

-Mell kint a képeken

-Kacsaszáj

-Flegma vagyok mindenkivel

-Oltári hangosan beszólok valakinek,mert ez alap ha már egyszer én vagyok a jani...

-Oltári hangosan vihogok,és mikor KIBESZÉLEM A MÁSIKAT RÁNÉZEK,HOGY MINDENKI TUDJA, TE VAGY A KIVÁLASZTOTT.

A lányról ránézésre is látszik.


Én nem vallom magam ilyennek, inkább csendesebb lennék,de ha kérdeznek, köszönnek, mindig illedelmesen válaszolok, nevetek, vagy szoktam valamit mondani, ami megnevettet másokat.

Mégis azt veszem észre,hogy minden hiába, addig amíg át nem lépünk egy bizonyos kort, addig a normális lányok, akik nem primitívek,hogy csak úgy kiröhögnek/kigyúnyolnak másokat, senkinek nem kellenek...

Tényleg félreismertem ezt a srácot is, lehet én vagyok rossz helyen...


2013. máj. 13. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Normális srác + normális lány = normális kapcsolat. Amíg valami férfiállatra buksz, addig ne is remélj mást!
2013. máj. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Háyn éves vagy?
2013. máj. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen. De nyilván nem tudtam,hogy Ő nem normális srác. Annyira másnak mutatta magát,és annyira másnak látszott. Nem ez a tipikus tömeg páwa,tömeg dísz... Dehát, mellé nyúltam..

16leszek

2013. máj. 13. 17:10
 4/7 anonim ***** válasza:

én egyáltalán nem szeretem az ilyen nyafogós plázaciciákat.

Én az olyan lányokat szeretem akikkel el lehetbeszélgetni normálisan,akivel normálisan lehet szórakozni,nem attól menő hogy megivott 2 deci votkát és nagyon berugott és már megdughatja bárki.

2013. máj. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hmm..:) akkor akadnak normálisak is.:D
2013. máj. 13. 18:43
 6/7 anonim ***** válasza:

én bírom az ilyen lányokat.

Te még fiatalka vagy, majd később jobban kedvelnek :)

2013. máj. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Reméljük így lesz:D

Nem gondolom magam öregnek,dehát mostanában nem lesz fiúm ha mindenkinek, a csupa felszínes lányok kellenek.!

Tök mindegy, ha fullra nem értelmes, elnyávogunk'logika megvan mindenkiben.:):D

Hát majd lesz valami.:)

2013. máj. 13. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!